Індустріальний парк у Львові, через який Садовому оголошували підозру, має намір купити «Dragon Capital». Оновлено

9565 0
Компанія має намір придбати частку, що перевищує 50 відсотків голосів у ТОВ «Сітіпі Україна».
Проєкт індустріального парку у Львові. Кадр з відео. Фото: 24 Економіка

Проєкт індустріального парку у Львові. Кадр з відео. Фото: 24 Економіка

Антимонопольний комітет дозволив «Dragon Capital Investments Lіmіted» купити частку, що перевищує 50 відсотків голосів у вищому органі управління ТОВ «Сітіпі Україна». Про це йдеться в оголошенні на сайті АМКУ. 

За даними сервісу Opendatabot, «Сітіпі Україна» є власницею – ТОВ «Сітіпарк Львів». Як повідомлялося, 10 червня 2015 році перший в Україні Індустріальний парк у Львові (Рясне-2) зголосилися будувати голландці, що зареєструвалися у Львові під назвою «Сітіпарк Львів». Ділянку площею 23,5 га компанія придбала за 52 млн грн.

Сітіпі Україна є дочірньою компанією нідерландської компанії CTP, що побудувала 42 індустріальних парку в Румунії, Польщі, Угорщини та Чехії.

Читайте також: Великий бізнес вміє домовлятись. Чого очікувати від нової Львівської міської ради

Зазначалося, що керуюча компанія бралася збудувати у Рясне-2 виробничі комплекси, логістичні склади. Мали бути створені близько 12 тисяч робочих місць, не враховуючи постачальників послуг та сировини для забезпечення повноцінного функціонування об’єктів промислової зони.

21 листопада 2019 року адвокати Спеціалізованої антикорупційної прокуратури оголосили підозру у зловживанні владою міському голові Львова Андрієві Садовому. Потім з’ясувалося, що підозру також було вручено начальнику міського управління земельних ресурсів Сергію Коровайнику. Справа стосувалася, власне, земельної ділянки, яка була виділена під Індустріальний парк у Львові, але, як виявилося, не належала Львову.

Зазначалося, що підозрювані завдали збитків громадянам і державі на суму 93,5 мільйони гривень. САП просила заставу для Садового в розмірі 50 млн грн. 5 грудня 2019 року суд відпустив міського голову ЛЬвова під особисте зобов'язання і скасував заставу.

Читайте також: Чому справу про індустріальний парк у Львові досі не передали до суду

Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, яка працює в сфері інвестицій та фінансових послуг. Компанія заснована європейським банкіром та аналітиком Томашем Фіалою спільно з українськими партнерами у 2000 році в Києві. Інвестиційним партнером, серед інших, є американський фінансист, біржовий інвестор Джордж Сорос.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!