На правах реклами

Інвестор спорткомплексу «Україна» допоможе відновити занедбані корти у Львові

817 0
На території Львова є понад 30 грунтових кортів, половина з яких перебуває в занедбаному та неналежному стані.
ілюстративне фото: interhotelsandanski.bg

ілюстративне фото: interhotelsandanski.bg

ТОВ Палац спорту «Україна» ініціює фінансову та організаційну допомогу владі Львова в реконструкції існуючих занедбаних грунтових кортів в межах міста. Про це йдеться в листі на ім’я міського голови Льва Андрія Садового.

«З метою підтримки громадської думки ТОВ Палац спорту "Україна" має можливість взяти фінансову та організаційну участь і долучитись до ініціативи міста по реконструкції (відновленню) наявних грунтових кортів. Готовий розглянути пропозиції міста щодо місця розташування грунтових кортів, які необхідно відновити, та обговорити обсяг необхідної фінансової та організаційної участі у їх відновленні», – йдеться в прес-релізі.

У листі зазначено, що на території Львова є понад 30 грунтових кортів, половина з яких перебуває в занедбаному та неналежному стані.

Нагадаємо, ТОВ Палац спорту Україна підготував проект реконструкції Палацу спорту Україна, адже його будівля перебуває в аварійному стані, а відкриті тенісні корти спорткомплексу потребують капітального ремонту.  Концепція передбачає проведення повної реконструкції існуючих тенісних кортів із збереженням їх кількості та приведення їхнього стану до стандартів Міжнародної тенісної федерації.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар