На правах реклами

Інвестор спорткомплексу «Україна» допоможе відновити занедбані корти у Львові

1040 0
На території Львова є понад 30 грунтових кортів, половина з яких перебуває в занедбаному та неналежному стані.
ілюстративне фото: interhotelsandanski.bg

ілюстративне фото: interhotelsandanski.bg

ТОВ Палац спорту «Україна» ініціює фінансову та організаційну допомогу владі Львова в реконструкції існуючих занедбаних грунтових кортів в межах міста. Про це йдеться в листі на ім’я міського голови Льва Андрія Садового.

«З метою підтримки громадської думки ТОВ Палац спорту "Україна" має можливість взяти фінансову та організаційну участь і долучитись до ініціативи міста по реконструкції (відновленню) наявних грунтових кортів. Готовий розглянути пропозиції міста щодо місця розташування грунтових кортів, які необхідно відновити, та обговорити обсяг необхідної фінансової та організаційної участі у їх відновленні», – йдеться в прес-релізі.

У листі зазначено, що на території Львова є понад 30 грунтових кортів, половина з яких перебуває в занедбаному та неналежному стані.

Нагадаємо, ТОВ Палац спорту Україна підготував проект реконструкції Палацу спорту Україна, адже його будівля перебуває в аварійному стані, а відкриті тенісні корти спорткомплексу потребують капітального ремонту.  Концепція передбачає проведення повної реконструкції існуючих тенісних кортів із збереженням їх кількості та приведення їхнього стану до стандартів Міжнародної тенісної федерації.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!