У Львові проведуть дебати між мажоритарниками 117-го округу. Де подивитись

951 0
У дебатах візьмуть участь Тарас Стецьків та Андрій Шевців
фото: antikor.com.ua

фото: antikor.com.ua

Медіа-хаб «Твоє місто» у межах інформаційно-просвітницького проекту «Свідомі вибори» розпочинає цикл інтерактивних інформаційних матеріалів та відеодебатів, присвячених висвітленню парламентських виборів 2019 року.

Сьогодні, 1 липня, у дебатах візьмуть участь кандидати в депутати зі 117-го виборчого округу, до якого входить Франківський, Галицький і частина Шевченківського району: Андрій Шевців, якого висунула партія «Самопоміч», та Тарас Стецьків від «Громадянської Позиції». 

Читайте також: Вони йдуть, ми обираємо. Усе про вибори, списки партій та можливі квоти

Експертами в студії стануть:

  • Роман Зафійовський, голова Комітету підприємців Львівщини
  • Наталія Зайцева-Чіпак, директорка українського центру вивчення громадської думки «Соціоінформ»


Прямий ефір із студії «Твого міста» розпочнеться орієнтовно о 16:30. Дивитися його можна на сайтіFacebook-сторінці та YouTube-каналі Tvoemisto.tv.

Парламентські дебати у студії медіа-хабу «Твоє місто відбуваються в межах проєкту «Свідомі вибори» за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government

 


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар