Із Латинської катедри у Львові забрали на рестраврацію старовинні скульптури. Фото

704 0
Реставрація обійдеться у 2,4 млн грн.
Фото: Марія Стахів

Фото: Марія Стахів

Учора з Латинського катедрального собору, що у центрі Львова, на рестраврацію забрали шість старовинних скульптур. Усі вони мають великі нашарування бруду, який будуть розчищати, а деякі з них мають ще й тріщини. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила керівниця управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

«Серед демонтованих є скульптури Святого Андрія, Петра і Павла. Вони – ідентифіковані, а інші, можливо, вдасться атрибутувати якраз під час рестраврації», – каже вона.

За словами Лілії Онищенко, біля Катедри ще відреставрують стовпи, на яких стоять скульптури, а також огорожу.

Читайте також: Львів'ян запрошують на всеукраїнську прощу до Зарваниці. Програма

Рестраврувати скульптури мають львівські та польські майстри, а повернути їх на місце планують до грудня 2019 року. Вартість робіт становить 2,4 млн грн. Їх повністю оплачує інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка».

Ольга Коваль

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!