Із жовтня податкова змінює рахунки для сплати податків

2068 0
Це пов’язано із запровадженням міжнародних номерів банківських рахунків – IBAN.
ілюстративне фото: lexinform.com.ua

ілюстративне фото: lexinform.com.ua

Із 1 жовтня підприємці мають сплачувати податки за новими реквізитами. Про це інформує ГУ ДФС України у Львівській області.

Зміна рахунків пов’язана із запровадженням міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні. До 31 жовтня ще триватиме перехідний період, а з першого листопада нові реквізити стануть постійними.

Реквізити нових рахунків зараз можна завантажити на сайті Державної казначейської служби України у Львівській області за посиланням. А в другій половині вересня їх розмістять на сайті податкової служби у Львівській області.

Читайте також: В Україні запровадять новий стандарт банківських рахунків. Що зміниться

Нагадаємо, з 5 серпня банківські рахунки українців почали переводити на міжнародний стандарт IBAN (International Bank Account Number), що передбачає рахунки з використанням 29 літерно-цифрових символів.

IBAN — міжнародний номер банківського рахунку, що відповідає стандарту № 13616 Міжнародної організації зі стандартизації ISO і Європейського комітету з банківських стандартів ECBS. Український формат IBAN розробили ще у 2008 році.

У Нацбанку кажуть, що IBAN дозволить гармонізувати український платіжний простір з європейським, а також сприятиме подальшій запланованій модернізації системи електронних платежів Національного банку. Загалом використання стандарту IBAN завдяки скороченню реквізитів має зробити зручнішим оформлення розрахункових документів.

...

Читайте також: