У Львові встановили дві нові станції велопрокату

1293 0
У Львові встановили ще дві станції муніципального велопрокату «Nextbike».
фото: Дарини Романець

фото: Дарини Романець

Нові станції велопрокату встановили за адресами: на проспекті Чорновола, 57 (через дорогу від «МакДональдсу» ) та поблизу торгового центру «Інтерсіті», по вул. Петра Панча, 8. Про це повідомляється на офіційній сторінці «NextBike Ukraine».

Нагадаємо, для того, аби стати користувачем Nextbike потрібно зареєструватися на сторінці або завантажити додаток Nextbike для смартфонів,залишивши свої власні дані.  Nextbike – це міжнародна система, тому  абонемент діє також за кордоном, для цього не потрібно заново реєструватися.

Для того, щоб орендувати велосипед, треба ввести ідентифікаційний номер велосипеда за допомогою мобільного додатку або гарячої лінії. Після цього ви отримаєте код, який допоможе відкрити замок велосипеда.

Щоб повернути велосипед, потрібно заблокувати його на автоматичній стійці й підтвердити повернення за допомогою пункту меню «Повернути» на терміналі або за допомогою мобільного додатку. Після повернення велосипеда у стійку, треба дочекайтесь сигналу системи, що велосипед повернуто.

Скільки коштує?

Після реєстрації потрібно придбати абонемнт. Їх є три типи: місячний, річний, Pay as You Go (все разом).  Тариф визначався за розрахунками проїзду громадським транспортом,  середня вартість якого – 4 грн.

Абонемент на місяць 120 грн

Кожного дня 0-30 хв

Безкоштовно

Наступні 30 хв

31-60 хв

4 грн

Наступні 30 хв

61-90 хв

4 грн

Кожна наступна година

50 грн

 

Абонемент на сезон (1 березня-31 жовтня) 800 грн

Кожного дня 0-30 хв

Безкоштовно

Наступні 30 хв

31-60 хв

2 грн

Наступні 30 хв

61-90 хв

2 грн

Кожна наступна година

50 грн

 

Без абонементу Pay as You Go

Немає безкоштовних хвилин

0-30 хв

50 грн

Кожна наступна година

50 грн

Після трьох годин безперервного використання велосипеду, якщо це є місячний абонемент, тарифікація збільшується. Остап запевняє, що це має стимулювати людей їздити на коротких дистанціях.

Який штраф?

Велосипед потрібно повернути назад на будь-яку станцію мережі. Якщо цього не зробити протягом 12 годин після завершення оплаченого часу, то потрібно буде сплатити  штраф у розмірі 15 тисяч гривень. Після цього користувачу блокують доступ до системи і він потрапляє у чорний список.

Опублікувала Олена Ільків

 

 

...

Читайте також: