Кого українці бачать наступним прем’єр-міністром. Прогнози соціологів

3835 35
У західних регіонах найбільше хочуть бачити прем’єркою Юлію Тимошенко – 18,9%.
Фото: ЗІК

Фото: ЗІК

За результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), яке проводили з 26 червня по 7 липня, 12,8% опитаних хочуть бачити прем’єр-міністром Юрія Бойка, трохи менше – 12,3% – Юлію Тимошенко. 

Читайте також: Які партії мають шанс потрапити в парламент. Результати опитування

Ще 9,6% виборців підтримали б чинного прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Майже 38% опитаних досі не змогли визначитись, кого б хотіли бачити очільником Кабміну. У західних регіонах найбільше хочуть бачити прем’єркою Юлію Тимошенко – 18,9%. 

Від президента Володимира Зеленського найбільше очікують зниження тарифів (42,8%), законопроектів про зняття недоторканності з депутатів, суддів та президента (36,6%), а також початку прямих переговорів із Донецьком, Луганськом та Москвою про мирне врегулювання припинення війни на Донбасі.

Читайте також: Соціологи оприлюднили свіжий рейтинг партій. Хто в першій трійці

Статистична похибка вибірки становить 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.


Читайте також:
14 Липня, 2019 23:37
Василь гриценко.юля тимошенко масон
11 Липня, 2019 09:22
666 ... ".. да ! есть горькая правда земли ,
подсмотрел я ребяческим оком :
лижут в очередь кобели
истекающую соком суку .." ...
10 Липня, 2019 20:49
Анна Я голосую тільки за Тимошенко. вона дієвий і досвідчений політик!
10 Липня, 2019 20:49
Анна Я голосую тільки за Тимошенко. вона дієвий і досвідчений політик!
10 Липня, 2019 20:08
Александр Лесин Я і мої друзі голосуємо за Юлію Тимошенко. Тому що, вона зробить більше можливостей для розвитку молоді в Україні.
10 Липня, 2019 20:03
Олександр Давиденко Дуже багато людей підтримує Юлію Тимошенко. Не лише захід. Це не може не радувати.
10 Липня, 2019 20:01
Ущапівська Олега Юлія Тимошенко зможе вивести країну з кризи. Тому потрібно голосувати за неї.
10 Липня, 2019 19:54
Ілля Давидов Отже Тимошенко має всі шанси перемогти. Це не може не радувати
10 Липня, 2019 19:46
Максим Матвієнко Я за Юлію Володимирівну
Вона зможе вивести країну з ями
10 Липня, 2019 19:39
Віталій Папчинський Не тільки захід підтримує Юлію Тимошенко.
Міф розвіяно)))
10 Липня, 2019 19:39
Віталій Папчинський Не тільки захід підтримує Юлію Тимошенко.
Міф розвіяно)))
10 Липня, 2019 19:35
Антон Ерко Господи, кто голосуют за этого Бойко? Кто эти люди?
Тимошенко - единственный сносный кандидат
10 Липня, 2019 19:35
Милона Фарисеева Хорошо, что пороха опустили. А то была бы хана ,ещё богаче стал, кусок шоколада.
10 Липня, 2019 19:33
Мери Орос Вакарчук олень! Он туп как пробка, даже цен на газ не знает! Его даже депутатом сельсовета делать нельзя, не то что премьером!
10 Липня, 2019 19:32
Оксана Милоева Грося не самй лучший премьер - мы это уже увидели! Гоните его в шею!
10 Липня, 2019 19:31
Олександр Ярошенко Не знаю як там інші, а я і мої родичі і більша частина знайомих голосують за Тимошенко. Єдиний надійний кандидат
10 Липня, 2019 19:30
Олена Довжиченко Бойко - предатель и этим всё сказано. Лучше Юлию Владимировну в премьеры!
10 Липня, 2019 19:23
666 ... і кому знадобилось отаке "засилля" російської мови на честь бабці Юлі ? ...
10 Липня, 2019 18:17
Ольга Шокун Радует, что за Порошенко голосует так мало людей. Вообще кроме Тимошенко никого не вижу на посту премьера, она так яростно отстаивает права людей, борется за справедливые тарифы и зарплаты. Она молодец!
10 Липня, 2019 18:13
Денис Коноплянко Я в шоке. Неужели людям не хватило последних нескольких лет бездействий, что они опять голосуют за Гройсмана. Правильно Юлия Владимировна делает, что разгребает его дела, потому что продажа земли и выплаты меньше минимальной пенсии это уже слишком.
10 Липня, 2019 18:06
Сергей Кузнецов Не думаю что с Бойко будет хороший премьер. Он не так опытен в политике как Юлия Владимировна. Она сможет разобраться с проблемами Украины и вскоре начать ее развивать во всех сферах.
10 Липня, 2019 18:02
Виктория Лично я кроме Юлии Владимировны на должность премьер-министра никого не вижу. Она опытный политик и экономист, который сможет улучшить ситуацию в стране и сделать Украину на ровне с другими развитыми странами.
10 Липня, 2019 17:37
Кирилл Дариев Зеленскому выгодно будет если #ЮлияТимошенко будет премьер-министром,ведь это не только мудрая женщина ,но еще и опытный политик, сколько еще хорошего сделает для нас.
10 Липня, 2019 17:36
Dana Zhalnina Лише Тимошенко може бути нормальним прем'єром, яка працюватиме на благо країни. Це вона довела ще в 2008 роц
10 Липня, 2019 17:34
Владимир Флегонтов Странно то,что делает в этом рейтинге гройсман?? Люди что не видят во что превратил страну Порошенко_Гройсман?
Сегодня было решение суда инициированое Тимошенко что с 2016 года тарифы на комуналку не законны...Какой гройсман?
Только Тимошенко
10 Липня, 2019 17:30
Света Прокопенко Все рейтинги -ничто...Зеленский не пойдет в коалицию с Бойком но приєтом коалиция с Тимршенко не просто возможна но и нужна
10 Липня, 2019 17:07
Віта Підтримую лише Юлію Тимошенко! Вона дійсно гідна стати нашим прем'єром. Вона зможе допомогти нашому президенту й разом вони змінять нашу країну!
10 Липня, 2019 16:33
Марьяна Теремта Тимошенко Юлія Володимирівна освідчена людина в політиці! Хочу бачити її майбутнім прем'єром Україна!
10 Липня, 2019 16:28
666 ... щось "пані Тетяна" із своїм "поцілунком" для вони десь забарилася ... певне заблукала ... після вчорашнього ...
10 Липня, 2019 16:27
Виталій Сницарев Я вболіваю за #Тимошенко Юлію Володимирівну, як за майбутнього прем'єра міністра! Вона відмінно підходить для цієї ролі!
10 Липня, 2019 16:26
Ткаченко Таисия Так я теж Бачу Юлію Тимошенко, правою рукою новообраного президента, вона досвідчена в цьому плані діла! А Володимиру Зеленському це необхідно, наданий час так точно !
#ТребаДіяти #Батьківщина
10 Липня, 2019 16:10
Ірина Черненко Однозначно наступним Прем'єр-міністром має бути Юлія Тимошенко! Вона політик світового рівня і знає як витягнути Україну з кризи!
10 Липня, 2019 16:07
Вадим Воронов Єдиний гідний кандидат на пост Прем'єр-міністра - це Юлія Тимошенко! Вона дійсно сильний політик і розумний економіст!
10 Липня, 2019 15:57
Андрей Нестерук Батьківщина сильно вирвалась у перед, видно що Порохівська пилина починає розсіюватись.
10 Липня, 2019 15:39
666 ... ".. все они красавцы , все они таланты . все они поэты .." ... а шоб вони вс.ралися ! ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!