Коли почнуть продавати туристичні абонементи Lviv City Card

749 0
Мінімальна вартість абонементу на проїзд у львівському електротранспорті та відвідування різних закладів становить 280 гривень.
візуалізація центру розвитку туризму

візуалізація центру розвитку туризму

Туристичні абонементи Lviv City Card на проїзд міським електротранспортом та відвідування різноманітних закладів у Львові почнуть продавати в кінці серпня цього року. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомила директорка ЛКП «Центр розвитку туризму» Мар’яна Олеськів.

«Ми окремо анонсуємо точну дату, коли в точках продажу з’являться туристичні абонементи. Наразі можу сказати, що це відбудеться орієнтовно в останні дні серпня», – зазначила Мар’яна Олеськів.

Читайте також: Львівелектротранс та Nextbike запустили спільний абонемент на проїзд

Зазначимо, що ці абонементи дадуть можливість відвідувати міські заклади культури та деякі заклади громадського харчування, а також будуть діяти як проїзний у міських трамваях та тролейбусах. У них буде три терміни дії – один, два та три дні. Попередньо вартість абонементу за один день становитиме орієнтовно 280 гривень. Абонемент на три дні коштуватиме приблизно 400 гривень.

Нагадаємо, львів’янам пропонують придбати піврічний абонемент на відвідування 150-ти концертів Львівського органного залу.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар