Коли в Україні можуть відновити мобілізацію

6686 0
Президент України Петро Порошенко переконаний, що зараз немає жодної причини оголошувати мобілізацію. Про це глава держави заявив під час свого візиту до Івано-Франківська у середу, 21 жовтня.
фото: bug.org.ua, expres.ua, www.0352.ua

фото: bug.org.ua, expres.ua, www.0352.ua

«Немає ніякої необхідності оголошувати зараз мобілізацію», – сказав Порошенко. При цьому він заявив, що Збройні сили України «у разі відновлення бойових дій повинні бути у повній бойовій готовності».

Президент також додав, що восени таки відбудеться черговий призов. «Хочу зазначити, що пізніше восени буде призов військовозобов'язаних. Це не мобілізація. Це юнаки, обмежена кількість, яких не відправлятимуть в зону АТО, а відбиратимуть для проведення військового навчання», – сказав він.

Читайте також: Все, що львів'янам цікаво знати про мобілізацію. 10 фактів

За словами Президента, будь-які чутки про те, що нібито військовозобов'язаних будуть забирати в армію прямо з виборчих дільниць, спрямовані на зрив виборчого процесу. «Я думаю, що така інформація не випадково з'являється напередодні виборів, аби спробувати зірвати виборчий процес. Очевидно, що ці питання (оголошення мобілізації і призову) вирішуються на рівні президента і законодавства», – додав Петро Порошенко.

Джерело: Українська правда, 24 канал

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар