Коли в Україні відбудеться демобілізація військових

1333 0
Чергова демобілізація військовослужбовців Збройних сил України відбудеться наприкінці березня – на початку квітня цього року. Про це повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко.
фото: bug.org.ua, expres.ua, www.0352.ua

фото: bug.org.ua, expres.ua, www.0352.ua

Під час зустрічі з іноземними військовими Віктор Муженко також повідомив, що у Збройних силах України постійно збільшується кількість військовослужбовців, які висловили бажання служити за контрактом. «На сьогодні вже оформлені і проходять підготовку, а деякі проходять вже і військову службу близько 2,5 тисячі контрактників. Ще близько 4,5 тисячі ще оформляють документи. Тобто з 1 січня, станом на 8 лютого, близько 6 тисяч виявили бажання служити за контрактом», – сказав він. «Що більше буде військовослужбовців за контрактом, то меншою буде необхідність у мобілізації», – додав Муженко.

Читайте також: Все, що львів'янам цікаво знати про мобілізацію. 10 фактів

Нагадаємо, 15 січня у Генеральному штабі Збройних сил України заявляли про намір провести сьому хвилю мобілізації, однак точних термінів її початку не вказували. Перед цим з’являлася інформація про те, що сьома хвиля мобілізації в Україні може розпочатися наприкінці зими – на початку весни 2016 року. 21 січня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що військові вивчають питання необхідності проведення сьомої хвилі мобілізації, а розрахунки робить Генштаб.

Джерело: Радіо Свобода


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар