Коли відремонтують вулицю Римлянина. Візуалізація

1816 2
На реконструкцію вулиці запланували виділити майже 2,4 млн гривень.
Вигляд з Митної площі / Інститут просторового розвитку

Вигляд з Митної площі / Інститут просторового розвитку

У Львові визначили переможця тендеру на реконструкцію вулиці Павла Римлянина, що у Личаківському районі. Згідно з сайтом електронних закупівель Prozorro, повідомлення про намір укласти договір отримало ТзОВ «Трансбудторг». Компанія пропонує відремонтувати вулицю за майже 2,4 млн гривень.

Перші два тендери не відбулися через те, що на кожну закупівлю подалась лише одна компанія — ТзОВ «Альтбуд ЛВ», що суперечить тендерному законодавству. Після чого у Личаківській РА, яка є замовником ремонту, вирішили провести переговорну процедуру з трьома учасниками, зокрема ТзОВ «Альтбуд ЛВ», ПП «Мегапромбудімпекс» та ТзОВ «Трансбудторг». Однак, як йдеться у тендерній документації, на переговорах 26 липня з’явилися лише представники ТзОВ «Трансбудторг». Зазначимо, що згідно з угодою, завершити роботи мають до 1 жовтня цього року. 

«Проект готовий давно. Два рази оголошували тендер, не було охочих. Тому зараз ми будемо по прямій угоді укладати договір із підрядником», – розповів у коментарі Tvoemisto.tv голова Личаківської РА Іван Лозинський.

Додамо, що торік у вересні ЛКП «Інститут просторового розвитку» розробив проект реконструкції вулиці Павла Римлянина, що неподалік Митної площі. Згідно з проектом, тут пропонують збільшити кількість зелених насаджень, облаштувати безбар’єрне середовище та фізично унеможливити паркування там, де воно буде заважати руху пішоходів чи авто. Натомість для транспорту тут облаштують паркувальні кишені. 

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (2)

Додати коментар
18 Серпня, 2018 02:12
Михайло *наземна, прошу вибачення за помилку )
18 Серпня, 2018 02:10
Михайло Ніби файно, та якби була надземна стоянка на +500 паркомісць,- то ціни-б не було:)