Колишній цех біля ЛАЗу планують перебудувати у торговий центр із кафе

1748 0
Архітектурно-містобудівна рада погодила проєкт реконструкції будівлі.
Фото: Львів. містобудування

Фото: Львів. містобудування

Колишній штамповано-інструментальний цех «Львiвського заводу гiдромеханiчних передач» планують перетворити в адміністративну споруду з офісами та закладами громадського харчування. Про це повідомили у департаменті мітсобудування Львівської міськради.

«Зараз фасад споруди у поганому стані, навіть аварійному – час від часу з нього осипається штукатурка і відвалюються шматки цегли. Сихівська райадміністрація не раз вимагала від власника вжити заходів, аби убезпечити пішоходів, які ходять тротуаром повз», – повідомили у  департаменті.

На одному з останніх засідань Архітектурно-містобудівна рада погодила проєкт реконструкції будівлі. Двоповерхову споруду демонтовувати не будуть. За проєктом, всі роботи проведуть у межах того фундаменту, що є зараз.

«На містобудівній раді виникла дискусія щодо місця під парківку. Власник будівлі пропонував облаштувати паркомісця на ділянці поруч, але врешті міські архітектори наполягли, що місця для паркування будуть вбудовані в частині першого поверху, а на ділянці поруч слід облаштувати громадський простір. На території також мають висадити дерева і кущі», – розповіли у департаменті.

З даними платформи Youcontrol.com.ua, власниками є компанії Авейн Лімітед та Плімсол Інвестментс Лімітед, зареєстровані на Віргінських Островах. А серед контрагентів є Товариство з обмеженою відповідальністю «Н.С.К. сіті», власниками якого є Ігор Баленко, Ілля Битка та Віталій Ткаченко. Бізнесмен Ігор Баленко є головою Спостережної ради ПрАТ «Фуршет».

Фото департаменту містобудування ЛМР

 


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!