Компанія «АВЕ Львів» призупинила вивезення сміття з міста

10973 0
Перевізник має обслуговувати приблизно третину сміттєвих майданчиків Львова.
фото: zik.uа

фото: zik.uа

Під час засідання комісії з надзвичайних ситуацій керівник «АВЕ Львів» Юрій Грибан заявив, що з 1 червня компанія тимчасово призупинила надавати послуги з вивезення ТПВ, інформує Zaxid.net. «Причин є декілька. По-перше, відсутність офіційних сміттєзвалищ, які можуть приймати відходи зі Львова. Окрім того, 8 червня відбувся четвертий обшук підприємства, блокується робота. Також місто заборгувало нам 3,5 млн грн», – зазначив він.

Читайте також: Зона надзвичайної екологічної ситуації. Що це означає

«АВЕ Львів» обслуговує 351 сміттєвий майданчик Львова. За словами Юрія Грибана, 233 з них переповнені.   Найбільше їх розташовано на Сихові (151), а також у Залізничному та Шевченківському районах (по 60). Хто натомість буде вивозити це сміття – міська влада ще не знає. Інші перевізники не мають для цього достатньо фізичних можливостей, зазначив заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Нагадаємо, що комісія з надзвичайних ситуацій при ЛМР направила до кабміну та РНБО прохання визнати Львів зоною екологічного лиха. З п'яти перевізників, крім «АВЕ Львів» не мають можливостей для вивезення сміття також «ДВ-Екосвіт», у них лишаються не вивезеними 250 тон сміття. Компанія «Санком» не має куди вивезти 350 тон сміття. На перевантажувальній станції ТОВ «Грінера», що обслуговує центр міста, не вивезеними лишаються 1200-1500 тон відходів. 

Опублікувала Анна Журба


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар