Куди піти на вихідні у Львові. Tvoemisto.tv рекомендує

1433 0
Медіа-хаб «Твоє місто» радить, чим зайнятися у Львові в останні вихідні зими.
Фото: Марія Стахів

Фото: Марія Стахів

Театр

Вистава «Апокрифи» у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса

Вистава побудована на крупних планах. У постановці Кучинського «театр ідей» набуває максимально завершеного характеру в театрі «притч». Композиція вистави не має традиційної схеми «зав’язка-кульмінація-розв’язка». Це низка історій, об’єднаних темою. Підкреслюється одна лінія.

Звичайно, при такій побудові детальна розробка нюансів, психологізм образів змінюється виділенням якоїсь однієї риси. Виникають персонажі-маски, персонажі-алегорії. Тут пройдено величезний шлях відбору, відкидання усього зайвого. Багатослівність руйнує чітку логіку побудови. Режисер і актори шукають максимальної точності, щоб розповісти низку історій про тих, хто лишився жити після Голгофи.

Коли: 24 лютого 2018, 19:00

Адреса: вул. Леся Курбаса, 3

Вартість квитків: 80-100 грн

Придбати квитки можна за посиланням.

 

Вистава «Слава героям?» у Львівському академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки

ХХІ століття. Україна. Госпіталь для ветеранів. Майже 70 років по Другій Світовій війні. В одній палаті двоє літніх хворих чоловіків – ветеран радянської армії та ветеран УПА.

Про причини поділу на непримиренні табори, про відсутність діалогу та взаєморозуміння, про інертність мислення та ідеологічну зашореність йдеться у постановці театру. Тож чому українці не вчаться на власних помилках і чи здатні вони взагалі робити висновки з уроків власної історії?

Коли: 24 лютого 2018, 19:00

Адреса: вул. Городоцька, 36

Вартість квитків: 50-80 грн

Придбати квитки можна за посиланням.

 

Вистава «Лікар Айболить» у Львівському академічному театрі естрадних мініатюр «І люди, і ляльки»

Вистава вчить не боятись  лікарів і бачити в них добрих помічників і друзів, виконувати  їхні поради, любити і допомагати тваринам.

Вистава весела, музична, добре сприймається глядачами і не залишає їх байдужими. Дитина отримує урок педагогіки, навчається доброзичливості і дружбі.

Коли: 25 лютого 2018, 12:00, 14:00, 16:00

Адреса: Фредра, 6

Вартість квитків: 45 грн

Придбати квитки можна за посиланням.

Музика

Reborn Fest у !FESTrepublic Club

У Львові відбудеться музичний фестиваль. Учасниками стануть: Septa (Одеса), The Nietzsche (Одеса), icarus driver (Рівне), Affecting Dissent (Тернопіль), Dominatos (Київ), BEAST RIDERS (Львів), Poltva Sharks (Львів).

Коли: 24 лютого 2018, 17:00

Адреса: вул. Старознесенська, 24-26

Вартість квитків: 150-200 грн

Придбати квитки можна за посиланням.


Органний концерт «Хорали Баха, Мендельсона, Брамса» у Львівському органному залі

Хорал – це твір, що виконувався хором в унісон. Композитори, твори яких звучатимуть у концерті, мали на меті обрамити цей «один голос», й звідси беруть початок найвіртуозніші багатоголосні обробки церковних пісень й, здебільшого, зімпровізовані на ходу, що свідчить про неабияку майстерність. Цей жанр органної музики дуже цікавий, адже під час звучання здається, що орган неначе співає.

Коли: 25 лютого 2018, 18:00

Адреса: вул. Степана Бандери, 8

Вартість квитків: 50-80 грн

Придбати квитки можна за посиланням або в касах Органного залу.

Кіно

Фільм «Кіборги» у Lviv Film Center

Вересень 2014 року, чотири місяці триває оборона Донецького аеропорту. Саме у цей час у ЗМІ стає загальновживаним слово «кіборг» по відношенню до захисників аеропорту. На бойове чергування прибувають шестеро добровольців, які пробудуть тут довгих два тижні.

Нещодавно фільм побив національний рекорд та став найбільш популярною стрічкою серед українців за весь час незалежності.

Коли: 24 лютого о 21.40, 25 лютого о 15.00

Адреса: вул. Володимира Великого, 14а

Вартість квитків: 40-60 грн

Придбати квитки можна в касах кінотеатру.


BEST UA SHORTS в кінотеатрі «Кінопалац Копернік»

На глядача чекають 8 кращих сучасних стрічок від молодих та досвідчених режисерів України.

Гумористична анімація, історія кохання робота, “вирощування” ідеального чоловіка, трагікомічна боротьба з власними інстинктами, два світи сучасності, еволюція протистояння,  сімейна таємниця, спроба втекти від рутини -  це цікава та динамічна збірка від молодих та талановитих митців короткого метру.

Збірка поєднує різножанрові історії, які захоплюють з перших хвилин. Це чудовий кінококтейль на будь-який смак.  Більшість стрічок збірки BEST UA Shorts отримали призи на українських та міжнародних кінофестивалях.

Коли: 24, 25 лютого, 14:10, 21.10

Адреса: вул. Коперника, 9

Вартість квитків: 40-100 грн

Придбати квитки можна за посиланням.

Виставки

Виставка «Народження трагедії з духу музики» у музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня»

Восени 2016 року Biruchiy дав можливість стартувати великому інтердисциплінарному проекту кураторів Георгія Сенченка (Київ-Берлін) та Євгена Тарана (Мюнхен). Що таке Biruchiy?

Це місце, де сучасна арт-спільнота перебуває в тісній комунікації й творчій взаємодії, територія свободи, де разом із віддаленням від материка віддаляються й обмеження. Щороку цей міжнародний симпозіум сучасного мистецтва проходить на півдні України.

Коли: 15 лютого 2018 - 05 квітня 2018

Адреса: вул. Клепарівська, 18

Інформацію про квитки уточнюйте на місці

 

Виставка кераміки Степана Андрусіва в Музеї етнографії та художнього промислу

Глобальні проблеми сьогодення хвилюють львівського митця Степана Андрусіва, знаходять несподівані та оригінальні форми втілення в його творчості. Для реалізації креативних помислів надзвичайно благодатним матеріалом стає кераміка. У віртуозному володінні технологічними засобами автор знаходить можливості органічного поєднання пластичного рельєфу, вишуканих кольорових і тональних зіставлень, виразних графічно-силуетних ліній.

Коли: 02 лютого 2018 - 02 березня 2018

Адреса: просп. Свободи, 15

Інформацію про квитки уточнюйте на місці

 

Виставка Наталі Гайдаш «Тихе життя. Пробудження» у мистецькій галереї «Зелена Канапа»

Перші вітражі виникли ще в Стародавньому Єгипті. Використовували їх в основному для декору вікон, захисту інтер’єру від яскравого сонячного світла. Неймовірно заспокійливий, чаруючий ефект кольорового скла на просвіт високо оцінили церковники і вітраж здобув надзвичайної популярності в оформленні храмових вікон. Другий сплеск популярності і розвитку вітражне мистецтво здобуло в епоху Сецесії.

Попри те, що в інтер’єрах вітраж і сьогодні використовують часто, художників, що працюють творчо і нестандартно в цій техніці загалом обмаль. Таких, що роблять проекти і зовсім не більше ніж пальців однієї руки на всю Україну.

Серед найяскравіших прикладів використання віражної техніки в створенні творів сучасного мистецтва – Львівська художниця Наталя Гайдаш. Технічно – вона майстер своєї справи. Стилістично – її творчість це авторський впізнаваний фьюжн з символізму, естетизму та фольклорного стилів, а емоційно – Наталині твори про духовність і любов у всіх її видах.

Коли: 13 лютого 2018 - 11 березня 2018

Адреса: вул. Вірменська, 7

Інформацію про квитки уточнюйте на місці

Інші події

Лекція «Портрет Львова у стилі класицизму: архітектура міста у 1772-1848» в Національному музей ім. Андрея Шептицького

Виставка «Портрет міста» завершується лекцією про архітектуру Львова у стилі класицизму в 1772-1848 роках від Світлани Лінди – докторки архітектури, завідувачки Кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка».

Коли: 25 лютого 2018, 16:00

Адреса: просп. Свободи, 20

Інформацію про квитки уточнюйте на місці

 

Спробувати сили в квеструмі чи батлрумі в Quest Ground

Quest Ground – це територія командних розваг. Новий формат закладу, який об’єднує знайомий уже Квеструм та абсолютно нову розвагу – Батлрум, а також велике приміщення, у якому можна влаштувати гучну вечірку на 20-30 осіб або ж зустрітись тісним колом та пограти, до прикладу, в настільні ігри.

Квест кімната «Відьмак» – це вікно у світ темного Середньовіччя. Тут немає електроніки чи сучасних приладів, лише механіка і трохи магії. Усе, щоб відповідати легендарному першоджерелу – «Відьмаку» Сапковського. Подейкують, що це одна з найскладніших квест-кімнат у Львові.

БатлРум «Пірати проти Імперії» – це ж дещо зовсім інше. Це командна покрокова інтерактивна стратегія, головна ціль якої – знищити флот противника. За основу гри взятий звичний для кожного Морський Бій. Різниця полягає лише у тому, що замість  «Влучив - Не влучив», розробники додали Розвідку та Маневр. І це змінює все.

Гра розрахована на 2 команди 3 на 3, або ж 2 на 2. Кожен гравець тут має своє місце, роль та функції, тим не менше, приймати спільні рішення та працювати як єдиний організм – запорука успіху. Тому формат БатлРуму просто ідеальний для налагодження контактів та тімбілдінгів.

Коли: щодня з 12:00 до 22:30

Адреса: вул. Хорватська, 6

Вартість квитків уточнюйте на сторінці Quest Ground у Facebook чи за телефоном: +38 073 561 66 88

Микита Гладченко

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!