Leopolis Jazz Fest стане комфортним для людей з інвалідністю

1279 0
Фестиваль розпочинає співпрацю з агентством США з міжнародного розвитку USAID щодо інклюзивності та екологічності.
Фото: psi.org.ua

Фото: psi.org.ua

Фестиваль Leopolis Jazz Fest реалізує проект доступності та екологічності за підтримки програми сприяння громадської активності «Долучайся!», повідомляють організатори.

Метою цього проекту є підтримка ініціатив, що спрямовані на підвищення обізнаності населення щодо питань екології та інклюзивності. Тож цього року фестиваль буде забезпечений необхідною інфраструктурою для людей з інвалідністю: окремі платформи біля сцен, пандуси, спеціальні гумові та металеві килими, доступні туалети.

Читайте також: У Львові відбудеться Leopolis Jazz Fest. Повна програма фестивалю

Крім того, під час проведення фестивалю відбудуться тренінги для персоналу та волонтерів щодо доступності фестивалю для людей з інвалідністю та екологічної свідомості.

Для поліпшення екологічної свідомості на Leopolis Jazz Fest будуть розташовані спеціальні контейнери для сортування та переробки сміття, а для дітей буде функціонувати дитячий майданчик «Сортуємо разом» з ігровим банером, кубиками із зображенням різних видів відходів та цікаві новини та факти про сміття.

Читайте також: Львів’ян кличуть на футбольний матч пам’яті Андрія Баля

Довідка.

Leopolis Jazz Fest (до 2017 року – Alfa Jazz Fest) – міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить у Львові в останні вихідні червня. Щорічно його відвідує близько 100 тисяч гостей. 2016 року Leopolis Jazz Fest був визнаний поважним британським виданням The Guardian одним з найкращих джазових фестивалів Європи.

«Програма сприяння громадській активності «Долучайся!» фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Pact працює в Україні з 2006 року у сферах урядування, організаційного розвитку та здоров’я. Метою програми «Долучайся!» є підвищення обізнаності та рівня участі громадян у громадській діяльності на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Партнерська публікація

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!