Leopolis Jazz Fest у Львові. Програма четвертого дня

2924 0
У четвертий день фестивалю джазової музики виступить наймолодший із хедлайнерів цьогорічного фестивалю Джейкоб Кольєр та італієць Маріо Біонді
Фото: Harald Krichel

Фото: Harald Krichel

30 червня у Львові відбуватиметься четвертий день фестивалю Leopolis Jazz Fest. Цього дня виступи відбуватимуться на трьох локаціях: безкоштовні сцени на площі Ринок та біля Палацу Потоцьких та сцена імені Едді Рознера, вхід на яку відбуватиметься виключно за квитками або акредитацією. Втім пряму трансляцію з головної сцени фестивалю можна буде переглянути у фан-зоні на стадіоні «Юність», а також на Facebook-сторінці Tvoemisto.tv.

30 червня, субота

Сцена імені Едді Рознера

19:00 Jacob Collier

23-річний Джейкоб Кольєр – наймолодший із хедлайнерів цьогорічного фестивалю. Він здобув популярність завдяки оригінальним каверам на відомі джазові композиції, що він викладав на YouTube. А свій дебютний альбом музикант записав повністю сам, самостійно виконавши всі музичні та вокальні партії.

21:00 Mario Biondi

Італієць Маріо Біонді співає у дусі філадельфійського соулу 70-х. Проте свій останній альбом співак записав разом з музикантами з Бразилії, тож на львівську публіку очікує суміш стилів та настроїв.

Сцена на площі Ринок

15:00 Kerem Görsev Quartet

Видатний турецький піаніст Керем Гьорсев багато працював з різними музикантами, виступав у Лондонській та Празькій філармоніях. У Львові його музику доповнюватимуть саксофон, бас та барабани.

17:00 Tom Ibarra

Том Ібарра – 18-річний французький гітарист і композитор, який став справжньою сенсацією у світі джазу. Він здобув премію LetterOne, перемігши 270 європейських музикантів. Том Ібарра вже встиг зіграти з багатьма відомими артистами, зокрема, з Маркусом Міллером, який також виступає на Leopolis Jazz Fest.

Сцена на площі біля Палацу Потоцьких

12:00 Alexey Bogolyubov Trio - Trajectory of Mood

Тріо популярного українського піаніста Олексія Боголюбова представить нову програму «Траєкторія настрою», де композитор змальовує історії з кругосвітньої подорожі: враження від перебування  в різних куточках світу, внутрішні переживання, а також емоції на шляху до мрії. 

14:00 New Brain Trio & Balog

Київське тріо музичних вільнодумців поєднує acid jazz, jazz rock та electro swing. З ними разом на сцену вийде відомий львівський саксофоніст Михайло Балог.

Нагадаємо, із 2018 року «Альфа-Банк» перестає бути титульним спонсором фестивалю, врезультаті чого він змінив назву із Alfa Jazz Fest на Leopolis Jazz Fest. Зазначимо, що цьогоріч фестиваль стане комфортнішим для людей із інвалідністю.
...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!