Файно їду. Левчик. Їздунець. Львів’яни пропонують назви для е-квитка

4019 0
У Львові завершується конкурс на назву системи електронного квитка. Мешканці запропонували вже понад 200 ідей для найменування.
фото: lvivportal.ua

фото: lvivportal.ua

За кілька днів завершується термін надходження пропозицій на конкурс найкращої назви системи електронного квитка у Львові. Від містян уже надійшло понад 200 варіантів назв. Охочі долучитися до конкурсу можуть запропонувати свою ідею ще упродовж п’яти днів, до 15-го лютого, – інформує Facebook-сторінка «Електронний квиток».

«Ми отримали вже понад 200 пропозицій із назвою електронного квитка, – зазначив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза. – Крім того, надійшло дуже багато фахових пропозицій: від зовнішнього вигляду і назви, до системи роботи квитка. Чимало людей зацікавленні, щоб квиток був платіжним засобом у всіх видах транспорту і навіть у приміських електричках. Щодо назви, найбільше пропозицій надійшло з назвою «Левчик», «Leo Card», «Карта Лева» і «Щасливий квиток». Але й багато оригінальних, таких як: «Зайчик», «Файно їду», «Їздунець», «Подорожуй вільно», «Карта батяра», «Лелека», «Бузьок карта», «Равлик» тощо».

Читайте також: Е-квиток у Львові: на що підуть гроші, які місто позичає в ЄБРР

Нагадаємо, через рік у львівському транспорті планують запровадити електронний квиток. Система у Львові матиме індивідуальну назву, яку визначать самі львів’яни. Найменування е-квитка повинно містити не більше двох слів і викликати позитивні емоції. Не має асоціюватися з відомими брендами і нести негативний відтінок, а також не містити власних назв. Переможцеві конкурсу обіцяють приз – річний електронний квиток під номером 1 на весь транспорт Львова.

Запропонувати свою назву можна до 15-го лютого за посиланням або на сайті міськради. Остаточну назву електронного квитка визначать самі львів’яни через соціологічне опитування. Це стане останнім етапом конкурсу після збору  пропозицій, оцінки їх конкурсним комітетом і онлайн голосування.

Читайте також: Львів виплачуватиме кредит за е-квиток до 2030-го року. Чи була альтернатива?

Довідка. Електронний квиток – це автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті (АСОП), яка повинна забезпечити прийом оплати за проїзд та облік пасажирів. АСОП впроваджуватиметься майже одночасно на всьому громадському транспорті міста, який охоплює електротранспорт та автомобільний пасажирський транспорт міста.

Опублікувала Юлія Сабадишина

 

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар