Lifecell забезпечуватиме безкоштовними дзвінками та інтернетом львівських лікарів

1148 0
Оператор вже забезпечує безкоштовним інтернетом та дзвінками 130 сімейних лікарів та 30 лікарів інфекційної лікарні.
Ілюстративне фото: Цензор нет

Ілюстративне фото: Цензор нет

Lifecell погодився надавати медичним працівникам львівських лікарень під час карантину безкоштовні послуги зв’язку, зокрема дзвінки та інтернет. Про це повідомляє пресслужба ЛМР з посиланням на заступника міського голови з питань розвитку Андрія Мокаленка.

«Компанія Lifecell виступила з ініціативою допомагати львівським лікарям та надавати їм безкоштовні послуги зв’язку. Зокрема, оператор вже забезпечує безкоштовним інтернетом та дзвінками 130 сімейних лікарів та 30 лікарів інфекційної лікарні», — каже він.

Читайте також: Хрестини вдома і відкладена сповідь. 15 нововведень УГКЦ через карантин

Нагадаємо, що у Львові вже 4 сервіси таксі долучились до перевезення львівських лікарів під час карантину.

Зокрема, Uber надає послуги для лікарів Обласної інфекційної лікарні. Компанія Bolt надає допомогу з перевезенням лікарів -– Лікарні швидкої медичної допомоги та Обласної інфекційної лікарні. Компанія Uklon -– лікарям Дитячої клінічної лікарні на Орлика та лікарям на гарячій лінії 15-80. Компанія Optiнадає -– госпіталю Ветеранів війни та репресованих у Винниках. Також компанія допомагатиме з доїздом лікарям Швидкої медичної допомоги та 8-ої лікарні.


 
Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!