#ЛікиЄ. Українців закликали фотографувати інформаційні плакати в лікарнях

1833 0
У Міністерстві охорони здоров’я закликають перевіряти наявність інформаційних плакатів у державних і комунальних закладах.
фото: img.20minut.ua

фото: img.20minut.ua

«Щороку держава закуповує ліки та інше необхідне для українських лікарень за податки громадян. Ваші податки – ваші ліки. Тому коли приходите в лікарню, то маєте право на інформацію про те, які ліки є в наявності. Аби і вам, і медпрацівникам було простіше орієнтуватися в тому, що дійсно вам може запропонувати медзаклад, ми розробили наказ №459 – запам’ятайте цей номер!» – написала очільниця МОЗу Уляна Супрун.

Наказ №459 зобов’язує кожен державний та комунальний заклад охорони здоров’я розміщувати плакати з інформацією щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання в кожному відділенні, де перебувають на стаціонарному лікуванні пацієнти, а також біля входу в заклад. Плакати мають бути великого розміру й висіти в зручному та доступному місці. Щотижня інформація на плакатах повинна оновлюватися, – роз’яснюють в МОЗ.

Читайте також: Екстрена медична допомога у Львові. Коли «швидка» не мусить поспішати

«Заохочую всіх, хто відвідує наші лікарні – звертайте увагу на цю важливу інформацію! Плакати МУСЯТЬ там бути. Ми поставили до відома кожен регіональний департамент та управління охорони здоров’я. Вони мають повідомити це всім лікарням та проконтролювати, аби інформація про лікарські засоби, витратні матеріали, медичні вироби та харчові продукти для спеціального дієтичного споживання була доступна громадянам. Робіть фото у ваших лікарнях та додавайте їх в коментарі під цим дописом! Або публікуйте під хештегом #лікиЄ», – закликала Уляна Супрун.

Якщо там немає потрібної інформації, очільниця МОЗУ радить звертатися до обласних управлінь охорони здоров’я або до Міністерства охорони здоров’я України. «Відстоюйте ваше право на доступні ліки, витратні матеріали та інше необхідне для одужання. Ми будемо разом із вами», – додала вона.

Зменшений макет плакату в лікарнях (фото МОЗу)


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар