Лілія Гриневич у Львові оголосила про пошук агентів змін для освіти

2432 1
МОН оголосило конкурс на низку посад для експертів, що мають сприяти втіленню реформи.
Фото Марії Шевців, Гал-Інфо

Фото Марії Шевців, Гал-Інфо

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс на низку посад для експертів, що мають сприяти втіленню реформи. Про це міністерка освіти Лілія Гриневич повідомила під час дискусії 16 вересня в рамках оствітнього кластеру Форуму видавців. За її словами, із прийняттям закону про освіту для того, аби реформа запрацювала, необхідно внести зміни у понад сотню підзаконних актів.

«Ми оголошуємо конкурс на 60 посад в директоратах міністерства освіти. Зараз оголошено конкурс на керівників директоратів, а ще в кожному директораті буде по 6-9 експертів. Саме ці експерти будуть тими людьми, які зможуть напрацювати всю нову нормативну базу, яка нам потрібна для освітньої реформи. Там будуть творитися правила, за якими має жити система освіти і простір свободи, в якому має жити українська освіта в наступні десятиліття», – повідомила Лілія Гриневич. 

Вона наголосила, що така робота зможе унезалежнити реформу від зміни влади та зберегти її сталість, забезпечить залучення кращих практик низових ініціатив, широкий діалог і комунікацію реформи, щоби вона стала надбанням середовищ, які прагнуть змін в системі освіті. 

Читайте також: Закон про освіту. 10 новацій

«Це має бути консолідовано підтримано суспільством. І це означає, що при маятнику зміни влади реформа буде продовжуватися, бо будуть тиснути на тих, хто при владі. І це ще одна моя велика турбота, щоби ми вміло комунікували реформу і підтримували її живлення не тільки зверху, а і з тих активних середовищ, які можуть щось запропонувати», – сказала очільниця МОНу. 

За словами міністерки, для посад передбачена гідна заробітня плата, щоби стимулювати до роботи в уряді амбітних людей. 

З вимогами до посад можна ознайомитися на сайті міністерства. Документи від претендентів приймають до 2 жовтня, конкурсний відбір відбудеться з 5 по 20 жовтня цього року. 

Зоя Красовська


Читайте також:
18 Вересня, 2017 08:39
ser А чи потрібна була взагалі ця "РЕФОРМА". Результат буде щось на подобі реформ з поліцією - великі надії, які втілились у PR-пшик. Адже без фінансування ніяка реформа не запрацює, а зі зміною міністра освіти про "РЕФОРМУ" і взагалі не згадають...