Лондонський рок-хор сьогодні виступить на площі Ринок

2921 0
Артисти влаштовують концерти на підтримку доброчинних проектів Фундації святого Миколая.
Фото: Степан Сус

Фото: Степан Сус

Сьогодні, 3 серпня, о 20.00 годині «Рок-хор», найбільший сучасний хор Великобританії, виступить на площі Ринок у Львові.

Концерт колективу Rock Choir відбудеться на підтримку доброчинних проектів Фундації святого Миколая Центру військового капеланства Львівської архієпархії УГКЦ. Фундація займається підтримкою військових капеланів, роботою із сім'ями переселенців, дітьми-сиротами, постраждалими у результаті ДТП, малозабезпеченими мешканцями та іншими потребуючими.

Учора хор дав благодійний концерт у гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Як повідомив настоятель храму отець Степан Сус, під час вчорашнього концерту зібрали  на потреби дітей сиріт понад 10 тисяч гривень.

Rock Choir є найбільшим у світі сучасним хором, що походить з Великобританії. Він отримав 3 нагороди від Книги Рекордів Гіннеса. У квітні 2017 року колектив налічував понад 25000 учасників у понад 350 локаціях по всій країні. Хористи виконують сучасні рок- та поп-композиції. Серед хористів чимало людей без спеціальної освіти. Rock Choir регулярно підтримує благодійні та соціальні ініціативи і допомагає збирати гроші на благодійність.

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар