Львів долучився до проведення рекордного уроку англійської мови

1741 0
Дійство відбулось на площі перед Оперним театром. До уроку долучились Андрій Садовий, міський голова Львова, Джеффрі Пайєтт, Надзвичайний і Повноважний посол США в Україні, та представники Книги рекордів Гіннеса. Про це інформують у прес-службі міськради.
фото: Уляни Шпуляр

фото: Уляни Шпуляр

Урок – це спроба перевершити існуючий світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса. По всій країні одночасно відбувався інтерактивний урок англійської мови. Найбільші уроки англійської відбулись просто неба у Києві на Софійській площі за підтримки програми безкоштовних курсів англійської мови CapitalEnglish та у Львові на площі біля Театру опери та балету за підтримки Посольства Америки в Україні. На ці заходи зібрались тисячі українців. До участі у масовому уроці англійської мови були запрошені відомі українські політичні та культурні діячі. Щоб перевищити існуючий рекорд, необхідно зібрати щонайменше 9000 учасників. На даний момент рекорд складає 6287 людей.

«Перш за все, хочу подякувати усім вам, хто долучився цього намагання встановити світовий рекорд за книгою Гіннеса з проведення наймасштабнішого уроку з англійської мови. І ми з великою радістю сприйняли рішення президента Петра Порошенка оголосити 2016 рік роком вивчення англійської мови в Україні. Отже, давайте встановимо цей світовий рекорд», – зазначив Надзвичайний і Повноважений посол США в Україні.

Читайте таож: Львів'янам представлять книгу національних рекордів

Акція відбулась в рамках кампанії «Україна Speaking» та координується командою «GoGlobal» і Посольством Сполучених Штатів Америки в Україні. Найбільший урок англійської відбувся в рамках Днів Америки за підтримки Міністерства культури України, програми Capital English, Британської Ради в Україні, America House та Windowon America.

Нагадаємо,  у Львові тривають Дні Америки.

Опублікувала Наталія Середюк

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар