Львів очікує на прихід лоукостера Wizz Air

6638 0
Львів зараз веде перемовини з угорською компанією Wizz Air, яка є одним із найпопулярніших лоукостерів. Запровадження рейсів очікують до весни 2017 року.
Фото: соцмережі

Фото: соцмережі

Про це розповіла Тетяна Романовська, очільниця Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького, в інтерв’ю для Львівської Пошти.

«Угорська компанія Wizz Air розпочала свою роботу у Львові ще 2008 року. Але через якийсь час покинула наш ринок… Від лютого 2016-го веду з ними переговори, аби вони до нас повернулися. Сподіваюся, що так і буде, бо Львів є в списку зацікавлення Wizz Air у співпраці», – зазначила вона і додала, що очікують запровадження рейсів до Німеччини, Італії, Іспанії, Португалії та Англії.

Читайте також: Перелік нових прямих авіарейсів зі Львова у 2016 році. 7 міст

За словами Тетяни Романовської, зараз ведуться переговори з кількома перевізниками. У 2017-му році можна розраховувати, що лоукост-компаній, які літатимуть зі Львова, стане більше. «Цей процес не дуже легкий і швидкий, – розповіла директорка. – Авіакомпанії зазвичай приймають рішення дуже довго, беручи до уваги і такий показник, як приріст пасажиропотоку. Розпочне роботу у Львові Wizz Air  – згодом прийдуть інші».

«Скажімо, авіакомпанія Ryanair хоче великі знижки, яких ми наразі зробити не можемо. З представниками лоукост-компанії Wizz Air зустрічалися, вели переговори і вже майже на фінальному етапі обговорюємо варіант, аби нові рейси були вже цього року (їх позиція – весна 2017-го). Тепер чекаємо їхньої відповіді», – зазначила Тетяна Романовська.

Довідка. Wizz Air — угорсько-польська бюджетна авіакомпанія. Компанія, заснована у вересні 2003 року, займається пасажирськими авіаперевезеннями переважно країнами Центральної та Східної Європи. 

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар