Львів продав найбільше майна в Україні через електронні аукціони

900 0
Завдяки малій приватизації місто залучило в бюджет 135 млн гривень.
Фото: ZIB.COM.UA

Фото: ZIB.COM.UA

Державне підприємство ProZorro.Продажі склало рейтинг міст, які найактивніше використовували електронну систему у 2018 році. Львів очолив рейтинг, повідомляє прес-служба держпідприємства.

Рейтинг враховував 4 напрямки, за якими муніципалітети працюють в системі ProZorro.Продажі: мала приватизація, оренда нерухомості, продаж майна та оренда тимчасових торгових місць. 

Читайте також: Львів боргує понад 50 мільйонів євро по кредитах

«Ми вважаємо, що містам треба звернути особливу увагу на оренду торгових точок, адже це дуже цікаві для підприємців активи. Найвагоміший внесок в остаточну картину активності міст належить малій приватизацій. Саме завдяки їй Львів має настільки високий показник, а Київ – низьку позицію», – каже в. о. директора ДП ProZorro.Продажі Олексій Соболев.

Інфографіка: ProZorro.Продажі

Також, за його словами, рейтинг враховував низку інших вагомих факторів: кількість напрямів в системі, до яких долучене місто (від 1 до 4), дохід, що місто отримало з продажу лотів, кількість успішних аукціонів, діяльність підприємств міста. 

Читайте також: Львів може подати в суд на Кабмін через заборону розміщувати депозити

Як пояснюють укладачі рейтингу, Львів опинився на першому місці, тому що працює за кожним напрямом: мала приватизація, оренда, майно, тимчасові торгові споруди. Місто є лідером з продажів об’єктів малої приватизації: 135 млн грн надійшло торік у бюджет міста.

Також у першій п’ятірці рейтингу Маріуполь, Дніпро, Покров та Чернівці. Разом міста заробили 330 млн грн.

Додамо, що в грудні приміщення на площі Ринок, 12 та 13 продали за рекордною ціною – 16,8 тисяч доларів США.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!