Львів отримає кошти від ЄІБ на покращення безпеки доріг

1426 0
Європейський інвестиційний банк надав Україні позику у 75 мільйонів євро на підвищення безпеки міських доріг.
фото: прес-служба ЛОДА

фото: прес-служба ЛОДА

Угоду про надання Європейським Союзом 75 млн євро кредиту на будівництво доріг в Україні підписали 9 липня голова Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) Вазіл Гудак та віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, повідомляє hromadske.ua.

Підписання угоди відбулося під час саміту Україна-ЄС, який відкрився сьогодні у Брюсселі.

Кредит надали з метою покращення безпеки доріг у п’яти містах України: Дніпрі, Харкові, Львові, Києві та Одесі. Просуванням проекту займається Міністерство інфраструктури України, а кошти розподілятимуть місцеві органи влади.

Читайте також: Які дороги ремонтуватимуть на Львівщині у 2018 році. Перелік

«В Україні рівень смертності в ДТП втричі вищий, ніж в ЄС, тому дуже важливо вдосконалити нашу транспортну інфраструктуру. Цьому допомагають інвестиції в безпеку дорожнього руху та інші проекти, як, наприклад, продовження будівництва та модернізація Харківського метрополітену за підтримки європейських фінансових інституцій», — сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Гроші спрямують на покращення розв’язок та дорожньої інфраструктури, а також усунення найбільш небезпечних ділянок доріг. Європейським партнером України виступив European Investment Bank. 

...

Читайте також: