Польський екологічний фонд допоможе Львову модернізувати очисні споруди

1310 0
Національний фонд охорони довкілля і водного господарства Польщі готовий надати місту позику під мінімальний відсоток для модернізації очисних споруд Львова.
фото: Варіанти

фото: Варіанти

Сьогодні, 5 жовтня, під час екологічного форуму «Вода та енергія» було підписано меморандум про співпрацю між Львовом та Національним фондом охорони довкілля і водного господарства Польщі. Фонд у майбутньому готовий надати місту позику на модернізацію очисних споруд стічних вод Львова.

Меморандум підписали президент фонду Казімєж Куйда, міський голова Львова Андрій Садовий, директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський та заступник міністра екології та природних ресурсів України Михайло Кузьо.

Читайте також: Річка, з якої можна пити. Як Варшава за кілька років очистила Віслу

«Рік тому ми провели плідні переговори і зараз можемо розвивати цю співпрацю. Мені приємно, що ми сьогодні підписали цей меморандум», – говорить Куйда.

«Щодо сьогоднішньої співпраці: це буде повна модернізація системи для того, щоб мати найсучасніші очисні споруди», - додає Андрій Садовий. Також він нагадує, що у міста є ще один великий проект – біогазова установка для переробки мулу стічних вод.

фото Христини Процак


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар