Львів планує закупити на кредитні кошти 50 автобусів та 9 трамваїв

6194 0
Європейський інвестиційний банк надасть 200 млн євро на удосконалення інфраструктури громадського транспорту в 20-ти містах України, серед яких – і Львів.
Фото Олександра Шутюка

Фото Олександра Шутюка

Відповідну угоду було підписано 11 листопада 2016 року. Фінансування проекту планується здійснити за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку під державні гарантії в обсязі 200 млн євро, строком до 22 років з пільговим періодом до 5 років. Джерелом співфінансування проекту будуть залучені кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та/або кошти місцевих бюджетів, кінцевих бенефіціарів.

Раніше у відповіді на запит від Tvoemisto.tv перший заступник міністра інфраструктури Євген Кравцов повідомив,  що орієнтовний обсяг кредитних ресурсів, які планує залучити Львів від ЄІБ, становить приблизно 39 млн євро. Ці кошти мають спрямувати на будівництво тролейбусних ліній, реконструкцію трамвайних колій, придбання автобусів, трамваїв, ремонт трамвайних, тролейбусних депо та вагоноремонтних майстерень.

В описі на сайті Міністерства інфраструктури йдеться, що проект передбачає придбання для Львова 50 автобусів та 9 трамваїв. Очікуваними бенефіціарами (одержувачі визначених вигод, що виникають у результаті реалізації проекту, – ред.) є комунальні підприємства Львівської міської ради: «Львівелектротранс», «Львівавтодор» й «АТП №1».

Читайте також: #Перемога: «Трамвай на Сихів» таки поїде в листопаді. Відео

Повністю таблицю можна переглянути за посиланням

Додамо, проект «Міський громадський транспорт в Україні» спрямований на реалізацію заходів з оновлення парку автобусів, трамваїв, тролейбусів, вагонів метрополітену, будівництва та реконструкції трамвайних і тролейбусних ліній, заміну тягових підстанцій, впровадження сучасних систем оплати проїзду та інформаційних систем за рахунок залучених кредитних коштів Європейського інвестиційного банку та Європейського банку реконструкції та розвитку. Загальна вартість проекту становить орієнтовно 400 млн євро, – йдеться на сайті відомства.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар