Львів посів друге місце в Європі за економічним потенціалом

885 0
У рейтингу Emerging Europe Awards 2020 оцінювали 75 міст у країнах Східної Європі.
Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Львів потрапив до рейтингу міст Emerging Europe Awards 2020, що розвиваються та мають найсприятливіші умови для підприємництва. Зокрема, місто посіло друге місце після Тбілісі в категорії «Економічний потенціал». Про це повідомили в ЛМР із посиланням на керівника управління інвестицій Романа Старецького.

«Шосте місце у загальному рейтингу Emerging Europe Awards 2020 – чудовий результат, попереду тільки столиці країн ЄС – Будапешт, Прага, Варшава тощо. Це безсумнівно посилює авторитет міста в очах міжнародної бізнес-спільноти, інвесторів, інших міст та стейкхолдерів. У категорії економічного потенціалу ми поступилися лише Тбілісі», – каже він.

Додамо, що у рейтингу Emerging Europe Awards 2020 оцінювали 75 міст у країнах Східної Європі, Кавказу, Балкан та Балтії. Переможців визначили 70 запрошених міжнародних експертів і радників з інвестицій.

 

...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!