Львів викупить квартиру за 3 мільйони для УГКЦ

1319 0
За проголосували 36 депутатів.
Фото: lvivexpres.com

Фото: lvivexpres.com

Львівська міська рада викупить квартиру, на площі Святого Юра, 5 для того, щоб передати її Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ. Вартість нерухомості – понад 3 мільйони гривень.

Читайте також: Депутати не проголосували за збереження вілли Стеткевича на Замарстинівській

Депутати Львівської міської ради все ж погодили придбання квартири на площі Святого Юра, 5 після бурхливих обговорень. Раніше Наталія Шелестак, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету зазначала, що купівля дорогої нерухомості для церкви за кошти бюджету міста не раціональна, особливо у кризу.

Втім, оскільки квартира розташована на території Святоюрського комплексу депутати від «Самопомочі» наполягали, що це рішення є «відновленням історичної справедливості».

Тож, за проголосували 36 депутатів. Своїм рішенням депутати погодили укладення між Львівською міською радою та громадянами Коледою Галиною Юріївною та Коледою Ольгою Іванівною договору купівлі-продажу об'єкта нерухомого майна — квартири № 11 на пл. Святого Юра, 5, загальною площею 82,8 кв. м, оціночною вартістю 3 394 300 грн.

Читайте також: Чому міські депутати не затверджують бюджет розвитку львівської громади

Кошти на це мають закласти у бюджет розвитку, який, до речі, на учорашньому засіданні не розглядали, питання вилучили із порядку денного. Депутати кажуть, що не є до кінця обізнані у сумах, які місто боргує за виконані роботи.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!