Львівщина отримала майже 100 млн гривень на Нову українську школу

1634 0
До 30% витрат на «Нову українську школу» мають покрити з місцевих бюджетів.
фото: nus.org.ua

фото: nus.org.ua

На реалізацію реформи початкової освіти за концепцією «Нової української школи», для Львівщини із держбюджету виділили 99,4 млн гривень, інформує прес-служба ЛОДА.

Читайте також: Усі українські першокласники отримають набори LEGO

Для придбання дидактичних матеріалів, меблів та комп’ютерного обладнання передбачають 71 млн гривень. Для підготовки тренерів-педагогів, підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів – ще 28,5 млн гривень.

Місцевим бюджетам області скерували субвенції для закупівлі меблів, навчальних матеріалів та навчання вчителів. Органи місцевої влади ухвалюють рішення місцевих рад щодо виділення коштів місцевих бюджетів на умовах співфінансування. Здебільшого місцеві кошти охоплюють 5-30% витрат.

Читайте також: Усе, що треба знати про прийом дітей у перший клас або Як Львів може змінити правила

Додамо, що у травні очільниця департаменту освіти і науки ЛОДА Любомира Мандзій повідомила, що Львівська область отримала 70,8 млн гривень на впровадження «Нової української школи».

Нагадаємо, у межах пілотного проекту 9 шкіл Львівщини уже навчають першокласників за новим стандартом початкової освіти.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!