Львівщина увійшла в топ-3 областей з найкращим бізнес-кліматом. Візуалізація

2548 0
Рейтинг регіонального індексу ділового клімату для всіх областей України склали на основі опитування підприємців.
фото: Радіо Свобода

фото: Радіо Свобода

Львівщина посіла друге місце в рейтингу областей з найкращим бізнес-кліматом в Україні, складеному Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД).

Рейтинг є частиною «Щорічної оцінки ділового клімату» (Annual Business Climate Assessment або ABCA), флагманського проекту Програми, який ІЕД підготував у 2016 та 2017 роках. Він складався на основі опитування підприємців щодо 4 критеріїв: якості ділового середовища, поточної бізнес-активності, довготривалої бізнес-активності та оцінки основних трьох регуляторних процедур (реєстрації, податкового адміністрування, перевірок).

Очолила рейтинг Вінницька область з результатом 0,25. Це єдина область України, де підприємці позитивно оцінили поточний стан ділового середовища. Із показником індексу 0,18 друге місце посіли Львівщина та Рівненщина з високим рівнем довгострокових очікувань. У топ-5 регіонів також потрапили Тернопільська й Закарпатська області.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!