Львівська борчиня здобула «бронзу» на Чемпіонаті Європи

899 0
У боротьбі за бронзу Христина зустрілась з нідерландською борчинею Джесікою Блажкою.

22-річна борчиня з Львівщини Христина-Зоряна Демко виборола перемогу у бронзовому фіналі Чемпіонату Європи з вільної боротьби. Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У боротьбі за бронзу Христина зустрілась з нідерландською борчинею Джесікою Блажкою. Українська борчиня перемогла з рахунком 9:4. Спортсменка виступає у ваговій категорії 55 кг. Її тренує Андрій Стаднік.

Додамо, що ще одна представниця Львівщини, Оксана Лівач зупинилась за крок до медалі. У напруженому поєдинку бронзового фіналу вона поступилась росіянці 9:10.