Львівська міськрада хоче заборонити ЛГБТ-квест через суд

1248 0
Вже завтра у Львові має відбутися «Фестиваль рівності», однією з частин програми якого мав бути ЛГБТ-квест вулицями міста. Львівська міська рада вирішила звернутись до суду для заборони проведення на просп. Свободи будь-яких акцій завтра, 19 березня. В той же час організатори вказують на те, що їм не дають поселитися в готель після вказівки міських чиновників.
Фото: facebook.com

Фото: facebook.com

Львівська міська рада подала позов у Львівський окружний адміністративний суд про заборону проведення завтра на просп. Свободи перед Оперним театром будь-яких акцій. Судове засідання відбудеться сьогодні, – повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Ми отримали заявку про проведення акції на просп. Свободи завтра. Одночасно ми отримали заявку від громадської організації «Сокіл» про проведення заходу в тому ж місці в той самий час та листа від Головного управління Національної поліції. Відповідно, ми підготували позов про заборону в цьому місці проведення будь-яких акцій і о 14:00 год. зареєстрували його в Львівському окружному адміністративному суді.

У лютому громадська організація «Інсайт» звернулася з листом-інформацією про проведення у Львові Фестивалю рівності. Вчора ми отримали заявку вже про проведення акції у формі масового заходу. Ні одне, ні інше погоджувати не потрібно, тому що в нас є Конституція України, яка каже про те, що свобода на вираження своїх переконань є непорушною, обмежується виключно судом виключно в тих випадках, коли це може нести загрозу безпеці. У даному випадку є 2 організації, які не мають однакових статутних завдань, і є лист, підписаний керівником Національної поліції, з клопотанням про звернення до суду.

Приблизно о 18:00-19:00 год. розпочнеться судове засідання. Станом на зараз, в нас є поки що 2 відповідачі. Невідомо, яка кількість відповідачів доєднається. Як правило, такі судові засідання тривають до 23:00-02:00 год», – зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

Громадська організація «Інсайт» подала заявку на проведення мирної публічної акції «Фестиваль рівності», направленої на привернення уваги громадськості до проблем, пов’язаних з будь-якими формами дискримінації в Україні.

Львівська обласна молодіжна громадська організація «Сокіл» подала заявку на проведення акції на підтримку здорового майбутнього української молоді – традиційних сімейних цінностей та культивування українських сімейних традицій.

Слід нагадати, що ще нещодавно Львівська міська рада заявила, що вона не отримувала офіційної заявки щодо проведення в місті пішохідного квесту за участю ЛГБТ-спільноти, і вважає недоцільним проведення подібного заходу у Львові.

Самі ж організатори зіштовхнулися з черговою перепоною на проведені фестивалю у Львові. Як повідомила на своїй сторінці в facebook одна з організаторів заходу Олена Шевченко, їм «в жорсткій формі відмовили в поселенні [в готелі], мотивуючи це тим, що ми збоченці і псуємо імідж міста і їх про нас попередила міська адміністрація».

 

 

Только что в отеле Львов нам в жёсткой форме отказали в поселении, мотивируя это тем, что мы извращенцы и портим имидж г...

Опубліковано Olena Shevchenko 18 березень 2016 р.
 

 

 

У готелі «Львів», де мали б поселитися учасників, відмовилися надавати будь-які коментарі з цього приводу.

Опублікував Ігор Саджениця


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар