Львівська митниця запроваджує електронні сервіси: 2 успішні приклади

1401 0
Використання сучасних електронних систем і технологій дозволяє скоротити час митного оформлення товарів, мінімізувати суб‘єктивний вплив на прийняття рішень, зменшити кількість бюрократичних процедур, а відтак досягти збільшення надходжень у бюджет, запобігти правопорушенням.
фото: facebook, www.khustnews.in.ua, kolomyya.org

фото: facebook, www.khustnews.in.ua, kolomyya.org

Уже сьогодні у Львівській митниці запроваджено низку електронних сервісів, що дозволяють визначати правильне оподаткування товарів, уникати маніпуляцій з кодами, вартістю, країною походження, іншими показниками, які впливають на повноту оподаткування, чітко регламентувати дії інспектора.

1. Найефективнішою нині є автоматизована система, побудована на основі аналізу ризиків. Профілі ризиків активно наповнюються з різних джерел інформації, тож інспектор митниці не має можливості прийняти рішення на власний розсуд. Завдяки цьому середній час митного оформлення однієї імпортної митної декларації становить 1 годину й 41 хвилину, експортної – 1 годину Кількість митних оглядів у пунктах пропуску становить 4,5% від загальної кількості пропущених транспортних засобів та 8,5% від загальної кількості оформлених митних декларацій.

2. Не менш важливим є перехід на стовідсоткове електронне декларування. Можливість використовувати цю процедуру має кожен підприємець. На сьогодні у Львівській митниці ДФС 98% митних декларацій оформлено за цією процедурою. Переваги її очевидні – подана митному органу електронна декларація автоматично потрапляє до відповідної бази даних, де їй присвоюють номер, а також визначається інспектор, який буде її оформлювати. Підприємці мають змогу самостійно фіксувати в електронній системі дату та час подання ними митної декларації, а посадові особи митної установи є персонально відповідальними за порушення строків митного оформлення.

Джерело: прес-служба Головного управління ДФС у Львівській області

Опублікувала Юлія Сабадишина


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар