Львівська обласна адміністрація шукає управлінців: 5 вакансій

4548 0
У Львівській облдержадміністрації оголосили конкурс на зайняття вакантних посад. Управлінців шукають для роботи у Департаменті з питань цивільного захисту та Департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.
фото: loda.gov.ua

фото: loda.gov.ua

Серед основних вимог до кандидатів на вакантну посаду директора департаменту з питань цивільного захисту – вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, а також досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років або на посадах державної служби категорій «Б» чи «В».

Перевагу надаватимуть кандидатам зі спеціальностями у галузі знань «Цивільна безпека»: «Цивільна безпека», «Пожежна безпека», «Правоохоронна діяльність», у галузі знань «Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону»: «Державна безпека», «Безпека державного кордону», «Військове управління (за видами бойових сил)», «Забезпечення військ (сил)», «Озброєння та військова техніка».

Конкурс відбуватиметься 28 липня 2016 року у приміщенні Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18, кабінет № 257). Початок о 15:00 год.

Контактна особа: Мерйо Ольга Романівна, тел: (032) 2-999-597, e-mail: kadryvd@loda.gov.ua.

Детальніше із умовами конкурсу, а також переліком документів, необхідних для участі, можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців.  Зокрема, у департаменті шукають:

- провідного спеціаліста відділу розвитку альтернативних джерел енергетики управління енергозбереження;

- спеціаліста відділу розвитку альтернативних джерел енергетики управління енергозбереження;

- головного спеціаліста відділу організації впровадження програм енергозбереження;

- провідного спеціаліста відділу організації впровадження програм енергозбереження.

Серед кваліфікаційних вимог до кандидатів: вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра та вільне володіння державною мовою.

Документи необхідно подати до 22 липня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 413 (б). Контактний тел: 261- 21-91.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар