Львівська ОДА передала Міністерству оборони вертоліт. Фото, відео

1355 0
Вертоліт Ка-226 може евакуйовувати поранених із зони проведення операції Об'єднаних сил та оснащений всім необхідним медобладнанням для надання першої медичної допомоги.
фото: Ганна Аргірова

фото: Ганна Аргірова

Сьогодні, 8 червня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Львівська облдержадміністрація передала Міністерству оборони України вертоліт Ка-226 зі спеціальним медичним обладнанням, яке перебувало на балансі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Його передали для потреб військової частини А1688 ВМС ЗСУ у Миколаєві.

Вертоліт є палубним літальним апаратом для виконання пошуково-рятувальних операцій з палуби корабля. Він може евакуйовувати поранених із зони проведення операції Об'єднаних сил та оснащений всім необхідним медобладнанням для надання першої медичної допомоги.

Зазначимо, що цей вертоліт передали Львівській ОДА у 2013 році для потреб екстреної медичної допомоги, проте у зв'язку з його специфікою (палубний вертоліт) він не використовувався. Крім того, як розповіла в коментарі Tvoemisto.tv волонтерка Софія Федина, вертоліт не використовували, оскільки були проблеми з його розмитненням – це коштувало занадто дорого. Якщо ж вертоліт передають для потреб армії, то є можливість його розмитнити за нульовим тарифом.

Ганна Аргірова


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар