Львівська залізниця просить мандрівників бути обачними через спробу теракту

2925 0
У Львівській залізниці стверджують, що усі вокзали та станції магістралі працюють у штатному режимі. Проте, закликають мандрівників бути обережними. Про це інформують у прес-службі залізниці.
фото: vkurse.ua, espreso.tv

фото: vkurse.ua, espreso.tv

У зв’язку з повідомленнями СБУ щодо попередження терактів на у Львівській залізниці повідомляють, що усі вокзали та станції магістралі працюють у штатному режимі, продаж квитків здійснюється в усіх касах, розклад руху поїздів не порушено.

 Разом з тим, Львівська магістраль звертається до усіх пасажирів з проханням бути пильними на об’єктах залізничної інфраструктури, у разі виявлення будь-яких підозрілих осіб, предметів чи речей відразу звертатися до працівників залізниці чи правоохоронців.

«Ми співпрацюємо з усіма причетними службами та органами, за потреби надаємо всебічну допомогу у проведенні оперативних та слідчих дій», - інформують у прес-службі.

Нагадаємо, сьогодні, 8 серпня, терористи намагалися підірвати Львівську залізницю у трьох місцях. Служба безпеки України на Львівщині  затримала членів терористичної групи, які планували одночасно підірвати залізничні колії у трьох різних напрямках від обласного центру.  Одного з терористів затримали під час закладання вибухівки на мосту біля села Дубляни Львівської області.

Після затримання, працівники СБУ провели обшук. У підозрюваних вилучили вогнепальну зброю, вибухівку та комплектуючі для її виготовлення.


Читайте також: