Львівський футбольний клуб «Карпати» переміг АФСК «Київ»

1879 0
Рахунок матчу – 2:1.

Під час сьогодні матчу між львівським футбольним клубом «Карпати» та АФСК «Київ» перемогу здобули «зелено-білі». Рахунок склав 2:1.

Відтак, ФК «Карпати» здобули третю поспіль перемогу в Другій лізі.

Рахунок у матчі відкрили на шостій хвилині. Ще один гол забили на 28 хвилині, проте вже за хвилину «зелено-білі» пропустили і м’яч влетів у ворота.

Нагадаємо, футбольний клуб «Карпати» перед стартом сезону провів презентацією нового складу команди. Керівником «Карпат» став львівський футболіст Степан Юрчишин, головним тренером – відомий гравець одного з найкращих складів команди Андрій Тлумак.