Львівські маршрутки їздитимуть рідше і лише до 21.00

21957 13
27 лютого 2015 року відбулось засідання Асоціації перевізників Львівщини. Одним із питань, яке розглядалось, була оптимізація роботи автобусів громадського транспорту Львова в умовах неймовірно високого рівня цін на дизельне паливо та інші складові вартості послуг.
Фото: zaxid.net

Фото: zaxid.net

Рекомендовано автотранспортним підприємствам перейти на особливий режим роботи, проінформувавши управління транспорту і звязку ЛМР та пасажирів: 1. Зменшити кількість транспортних засобів, задіяних на обслуговуванні маршрутів з 11:00 до 15:00 дня; 2. Скоротити час роботи автобусів увечері до 21:00. 3. Автобуси великого класу, які обслуговують окремі маршрути, замінити автобусами малого класу в межах наявного автобусного парку. Ці заходи будуть тимчасовими – до прийняття органами місцевого самоврядування відповідних рішень для стабілізації роботи громадського автомобільного транспорту.

Читайте також:
5 Березня, 2015 12:14
Іван За все одержане "щира подяка" Садовому. Нагнітає обстановку, щоби усе загрибастати собі. Де двоє бються, там третій користає. Ось і вся політика.
4 Березня, 2015 01:10
Юлія Наші керівники лише піаритись вміють! У Львові жахлива ситуація з транспортом, здавалось би гіршого бути не може, а ось воно... У години пік автобуси майже перевертаються на поворотах... Гостювала у Рівному, ситуація суттєво відрізняється...
Наближаємося до Європи(((
2 Березня, 2015 18:53
Костя От і супер. Будем на вєліках ганяти. З таким сервісом ці "маршутки" нафіг не потрібні
2 Березня, 2015 10:51
Сорокіна Я думала, що нічого гіршого, ніж їхня препаскудна нова транспортна схема вже не зможуть вигадати. А ні, от на тобі, маєш! Досить того, що і так препаршиві і незручні маршрути, так ще й їздити не будуть! Цензурними словами не виражу свого мегаобурення!!! Як до 21? Це ж життя має вмерти ввечері!!! Це жахіття!!! ГАНЬБА управлінню транспорту! Про кишені таксистів думаєте, а не про зручність для мешканців!
2 Березня, 2015 00:46
Назар В цивілізованому світі є нормальні велодоріжки і водії знають ПДР, і з нашим кліматом багато не поїздиш
1 Березня, 2015 23:36
Марія Нова "транспортна система Садового" і так була створена без врахування інтересів мешканців міста ( багато яких маршрутів не їздили після 21 год), а тепер взагалі нереально буде ввечері добратися додому з роботи. Хто ж так лобіює інтереси таксистів? Чому міська рада не працює для інтересів мешканців?
1 Березня, 2015 23:31
Юрий Розумію,що ціна на пальне просто зашкалює...але чому таке рішення??тільки до 21:00...наступний крок по логіці це робота всіх супермаркетів,магазинів,кафе,ресторанів до 20:00(щоб було чим добратись додому)!!!!
А може запровадити дво або навіть трирівневу оплату проїзду,в залежності від часу дня(завантаженості транспорту)!!!!???
з 11:00 до 15:00 - 1,5 від тарифу
після 21:00 - подвійна оплата...
1 Березня, 2015 20:22
лілі Класно придумали :)) люди пересідають на маршрутки з автомобілів, бо паливо подорожчало, а тут тарарам! -- і тут маршрутки лише до 21 00,значить беріть ноги в руки і погнали з Наукової на Топольну в десятій вечора,якраз до ранку і доберешся. Зручно і приємно!
1 Березня, 2015 18:06
Роман [***]и, що тут ще скажеш
Явно приймали рішення ті, хто не користується маршрутками і їздить на джипах
1 Березня, 2015 01:43
Злюща Маршрутки до 9 вечора? Це ж скільки їм проплатили таксисти аби вони прийняли таке "рішення"?
1 Березня, 2015 00:22
Віктор Купуйте ровери,і буде так як у всьому цивілізованому світі!
1 Березня, 2015 00:18
Люда Ок. І що робити людям у яких робочий день о 21-00 закінчується?
28 Лютого, 2015 23:27
Джон Что за бредовое и архинеудобное решение сократить время до 21:00!!??
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!