Львівські поліцейські вивчають японські бойові мистецтва

1501 0
У межах проекту «Безпека понад усе: ефективна поліція» поліцейські Львівщини навчаються старовинним та сучасним японським бойовим мистецтвам.
фото: прес-служба ЛОДА

фото: прес-служба ЛОДА

У програму курсу входять Дайторю Айкі-дзюдзюцу, Айкідо Йосінкан, Дзю-дзюцу, Карате Вадо рю. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА. Протягом трьох місяців поліцейські відпрацьовували техніки самозахисту від холодної зброї та рукопашних атак на базі Академії Айкібудзюцу.

Читайте також: Думки Твого міста: Як львів’яни оцінюють роботу поліції за рік. Відео

«Під час тренувань базового курсу поліцейські здобувають загальну та спеціальну фізичну підготовку, вивчають особливості анатомії людини, методики і практики виконання технічних прийомів. Поглиблений курс — відпрацювання технік самозахисту від холодної зброї, рукопашних атак, — пояснив президент Академії Айкібудзюцу, шеф-інструктор Олександр Козловський. - Кожен з цих етапів завершується іспитом з присвоєнням звання «спеціаліст» та  «інструктор».

Японські бойові мистецтва – це частина підготовчого курсу.

Опублікувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!