Львівські прикордонники завернули майже 200 книг російського видавництва

569 0
Книги хотіли завезти через пункт пропуску «Краківець-Корчова».
Фото: Галицька митниця

Фото: Галицька митниця

Працівники Галицької митниці у пункті пропуску «Краківець-Корчова» не дозволили перемістити в Україну книги видавництва Росії. Це відбулося під час митного оформлення рейсового автобуса, який прямував з Республіки Польщі. Митники виявили 179 книг, віддрукованих у Російській Федерації. Про це повідомили у Галицькій митниці.

Книги різного спрямування були у коробках серед багажу пасажирів. Водій прямував «червоним коридором», подав декларацію, однак в ній не зазначив про цю літературу. Пізніше він заявив, що книги попросили перевезти з Польщі незнайомі.

Читайте також: Що «Є» у Львові? Як популярна мережа книгарень потрапила у скандал

За цим фактом працівники митниці зафіксували адміністративне правопорушення за ознаками ст. 472 Митного кодексу України. Справу скерували до суду.

Прикордонники нагадують, що згідно із ст. 28 -1 Закону України «Про видавничу справу» видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників.


+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!