Львівські виші потрапили до престижного міжнародного рейтингу

2678 0
Британське видання Times Higher Education опублікувало черговий щорічний рейтинг найкращих університетів світу.
фото: vgolos.com.uа

фото: vgolos.com.uа

До рейтингу World University Rankings 2018 включено п'ять українських університетів. КНУ ім. Шевченка отримав місце в групі 810-1000. Інші чотири українські університети, Львівський національний університет ім. Франка, Національний університет «Львівська політехніка», НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» та Харківський національний університет ім. Каразіна, попри внесення до престижного світового рейтингу, отримали місця у категорії 1000+.

Читайте також: Топ-10 найдорожчих спеціальностей львівських вишів

Загалом, цього року рейтинг найкращих університетів світу Times Higher Education, у якому представлені виші 77 країн, вперше очолили два британських виші. University of Oxford вдруге поспіль отримав першу сходинку таблиці, а University of Cambridge піднявся з четвертого на друге, – інформує Osvita.ua.

Коментуючи результати цьогорічного рейтингу для українських університетів колишня перша заступниця міністра освіти і науки Інна Совсун наголошує, що місця отримані українськими вишами, є місцями лише за участь у рейтингу: «Скажемо чесно, місця після 800 – це звісно "за участь". Добре, що університети почали подавати документи для участі, що це питання постає, що можуть зорганізуватись і підготуватись до цього, але ми бачимо за результатами, як далеко нам ще до world-class universities».

 


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар