Львівських продавців зобов’язали надавати послуги українською мовою

977 0
Торговцям дозволяють паралельний переклад переліку послуг іншими мовами.
Фото: market.korupciya.com

Фото: market.korupciya.com

Працівників торговельної галузі та сфери послуг зобов’язали розмовляти з клієнтами та надавати послуги на території Львова виключно українською мовою. Відповідне рішення ухвалили на пленарному засіданні ЛМР сьогодні, 15 лютого, передає кореспондент Tvoemisto.tv.

Згідно з ухвалою, діловодство і документація органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств мають вести державною мовою. Окрім цього, україномовними мають стати рекламні повідомлення, цінники, етикетки, чеки, меню, перелік товарів і послуг, вивіски та афіші міста. Якщо рекламні оголошення містять текст іноземною мовою, поруч із ним має бути розміщений український переклад, який за розміром та змістом може бути меншим від оригіналу.

Читайте також: Львівські школи охоронятиме «Муніципальна варта»

Працівники сфери торгівлі та послуг повинні розмовляти з клієнтами українською мовою та переходити на іноземну за бажанням чи вимогою клієнта.

Однак ці вимоги не поширюються на товарні знаки та логотипи, зареєстровані іноземною мовою. За виконанням вимог ухвали має стежити ЛКП «Муніципальна варта», спільно з поліцією та Держпродслужби Львівщини.

Порушники нестимуть відповідальність згідно зі статтею 155 Кодексу України про адмінправопорушення (штраф від одного до десяти та від п’яти до двадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар