Політична реклама

Львівських школярів на канікули запрошують на «Територію дружби»

659 0
Цього тижня розпочала діяльність «Територія дружби» – осередок дозвілля на період канікул, яке організували дитячі клуби Шевченківського району.

Протягом всього літа в клубі на вул. Мазепи, 13а відбуватимуться заняття з образотворчого мистецтва, співів, хореографії, музичної грамоти, повідомили у прес-службі Львівської мерії.

«Територію дружби» в часі літніх канікул ми організовуємо вдруге. Цього року ми урізноманітнили програму нашого осередку, додавши танці, співи, театральне мистецтво й просторове макетування. Педагоги певний час упродовж дня працюватимуть паралельно, тому в дітей буде вибір відвідувати ті заняття, які їм ближче до душі», – розповіла директор дитячих клубів Шевченківського району Львова Людмила Бондарчук.

«Подібні осередки дозвілля працюватимуть протягом літа й в Дитячих клубах інших районів. Для того, щоб під час канікул діти змогли відпочити і чогось корисного навчитися, заняття поєднуватимуться з іграми на свіжому повітрі, прогулянками, екскурсіями», - зазначила Ольга Каспришин, координатор Дитячих клубів Львова від управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міської ради.

Навчання в «Території дружби» - безкоштовне. На заняття приймаються діти з 6 років.

«Територія дружби» працює з понеділка по четвер з 10:00 до 17:30 і в п’ятницю з 10:00 до 14:00.

Більше інформації про «Територію дружби»  ̶  за номером телефону 252-18-28, а також можна звернутись безпосередньо до педагогів-організаторів:

співи - Наталія Ярославівна, 096-391-44-13

мистецтво - Андрій Сергійович, 098-743-89-53

танці - Лідія Іванівна, 063-819-95-41. 

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар