Львівський дитсадок перепросив маму хлопчика з аутизмом

4904 1
Після допису на Facebook та колонки на Tvoemisto.tv Анни Косарєвої, мами хлопчика з розладом спектру аутизму та співзасновниці інклюзивного закладу «Яскрава доШкола», адміністрація дитсадка «Веселі та розумні» перепросила та пояснила свої дії.
фото надала Анна Косарєва

фото надала Анна Косарєва

Анна Косарєва натрапила на анкету дитячого садка «Веселі та розумні». У ній батькам пропонували висловити своє ставлення до можливості «вводу однієї дитини із фізичними вадами під індивідуальним наглядом у дитячий колектив із метою виховання милосердя та гуманності».

На переконання мами, ставлення до особливих дітей як до «тренажерів милосердя» принижує їхню гідність і порушує права. Свою позицію вона аргументувала у колонці для Tvoemisto.tv «Моя дитина – не тренажер для «гуманізму і милосердя»».

На офіційній сторінці закладу оприлюднили коментар-відповідь, у якому перепросили та зазначили, що не хотіли нікого образити і не очікували на такий резонанс: «Так, нам шкода, що чернетка опитувальника викликала таку реакцію у людей, причетних до цієї теми, тому приносимо вибачення. Уява усієї команди навіть не допускала такої фантазії, щоб дитину розглядати як тренажер. І ми шоковані, як далеко може зайти фантазія дорослих розумних людей».

«Упродовж дня ми навіть не могли підібрати слів, були настільки подивовані лексикою та негативною налаштованістю людей, які ніякого відношення до нас не мають, оцінити нашу роботу не можуть, які «захищаючи» своїх дітей, вдаються до образ інших і при цьому (вершина цинізму) займаються вихованням інших дітей. Залишаємо право оцінювати нашу роботу нашим батькам і нашим діткам. Як каже один відомий в Україні освітянин: освітні послуги оцінити дуже просто – ногами дітей», – додали у дописі.

Читайте також: Як із іншої планети. Соломія Чубай про виховання сина з аутизмом


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
22 Липня, 2017 12:57
Лиза Это они так извинились?
ЧТо в голове взрослых и вроде бы умных людей, если они считают, что так извиняются.
Позорище.