Львівський журналіст заявив про погрози та бездіяльність поліції

958 0
Андрій Болкун звинувачує львівську поліцію у бездіяльності та вимагає розслідувати його справу.
Андрій Болкун (зліва) Фото: Leopolis.news

Андрій Болкун (зліва) Фото: Leopolis.news

Головному редактору львівського видання Leopolis.news Андрію Болкуну систематично надходять анонімні погрози, які він пов’язує зі своєю професійною діяльністю. За твердженням самого журналіста, погрози почали надходити після його публікацій про працівників «Суспільного телебачення». Про це він повідомив під час прес-конференції сьогодні, 10 серпня.

Зокрема 4 липня журналіст опублікував у себе на сторінці Facebook пост про можливі зловживання посадовими особами ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» при проведенні тендерів на закупівлю аудіовізуального обладнання та внесення відповідних даних у єдиний реєстр досудовий розслідувань. За його словами, приблизно з того часу й почали надходити анонімні погрози у Facebook.

У коментарі Tvoemisto.tv Андрій Болкун повідомив, що під час сьогоднішньої прес-конференції намагався акцентувати увагу на бездіяльності поліції, яку ще 23 липня Галицький райсуд зобов’язав внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань і провести досудове розслідування за заявою журналіста щодо погроз.

Читайте також: У Львові розгорівся скандал через матеріал про Григорія Козловського

«Справа не в Аласанії, чи будь-кому іншому. Ці погрози надходять вже більше місяця, а їхніми відправниками, я підозрюю, є різні особи, не пов’язані між собою. Важливим є те, що поліція ніяк не реагує на те, що громадянину України, журналісту погрожують. Хтось має покалічити, чи вбити мене, щоб поліція відреагувала», – заявив Андрій Болкун.

Tvoemisto.tv намагалось отримати коментар від Зураба Аласанії, однак той наразі не відповідає на телефонні дзвінки.

Керівник Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа відмовився коментувати заяви Андрія Болкуна для видання Zaxid.net. Він обмежився зауваженням, що «поліція вносить у ЄРДР дані лише про ті випадки, які реально загрожують життю людини».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар