Львів’ян попереджають про можливі затримки у русі потягів

1741 0
Снігопад 13 листопада вплинув на графік руху поїздів, особливо львівського напрямку.
фото: azerbaijan-irs.com

фото: azerbaijan-irs.com

Наразі затримуються в дорозі близько 10 поїздів, відставання від графіка становлять від півгодини до понад трьох годин, повідомляється на сайті Укрзалізниці.

Сніговий покрив у Львові, Івано-Франківську, Тернополі та Сянках сягає 30 см, у Хмельницькому – 38 см, Житомирі – 20 см, Шепетівці – 50 см. На Півдні України йде дощ, температура навколишнього повітря наближається до нуля градусів, що несе загрозу обледеніння контактної мережі.

На трьох ділянках регіональної філії «Львівська залізниця» сталося знеструмлення. На ділянці Коломия-Отинія енергетики вже подали напругу, але Отинія-Снятин та Козова-Денихів через погодні умови залишаються знеструмленими. Понад дві тисячі залізничників усувають наслідки негоди. Задіяно снігоочисну техніку.

Читайте також: У Львові не курсують маршрутки. Фото

Наразі істотно вибилися із графіка руху близько 10 поїздів, які нині в дорозі: №42 Трускавець-Дніпропетровськ, №742 Трускавець-Дарниця, №743 Дарниця-Львів, №745 Київ-Львів, №748 Тернопіль-Дарниця, №86 Львів-Новоолексіївка, №74 Львів-Москва та №78 Ковель-Москва.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також: