Львів’ян попереджають про небезпеку отруйних рослин на природі

1423 0
Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації попереджає краян про небезпеку контакту з борщівником Сосновського – токсичним бур’яном.
фото: firtka.if.ua

фото: firtka.if.ua

За словами екологів, у борщівника Сосновського дуже отруйний сік, який викликає важкі фотохімічні опіки у людей і тварин. Навіть одноразове торкання до борщівника Сосновського призводить до опіків.  Найбільша кількість постраждалих фіксується саме у літні місяці, адже саме в період спеки найбільш ймовірним є контакт шкірних покривів людини із отруйною рослиною.

За словами директора департаменту екології та природних ресурсів Руслана Гречаника, площі поширення борщівника Сосновського на Львівщині порівняно із попереднім роком зменшилися на 270 га. Загалом в межах області роботи щодо боротьби із борщівником  провели на площі 557 га. 

Найбільше територій, де цього року проріс борщівник є Старосамбірський та Дрогобицький райони. Найкращі результати боротьби із борщівником Сосновського спостерігаються у межах Бродівського, Буського, Городоцького, Турківського та Яворівського районів. Варто зазначити, що у межах Жидачівського та Дрогобицького районів на частині площ, де раніше ріс борщівник вирощують зернові та бобові культури, тим самим не даючи можливості йому прорости знову.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар