Львів’ян просять долучатись до збору книжок для сиріт

1573 0
У рамках соціальної кампанії «Моя хата НЕ скраю», МГО «Ідеї молоді» з 21 травня до 21 червня проводить збір книг для дитячого будинку «Добре серце» зі села Новий Милятин. Організатори закликають небайдужих людей підтримати акцію та зробити свій вклад в освіту і розвиток дітей. Книжки просять приносити в офіс організації, що на вулиці Дорошенка, 29 із 12:00 до 18:00 у будні.
фото: unn.com.ua, kidbook.com.ua, zz.te.ua

фото: unn.com.ua, kidbook.com.ua, zz.te.ua

«Ми розпочинаємо збір книжок для діток з обласного дитячого будинку. В області є проблема з наповненням бібліотек в дитячих соціальних установах. Тому ми вирішили в рамках нашого проекту «Моя хата НЕ скраю» зробити акцію зі збору книг. Ми вже  збирали теплий одяг та взуття для нашого львівського інтернату, тепер будемо збирати книги. Наголошуємо на тому, що книжки мають бути в хорошому стані, а саме: чистими, неушкодженими, на дитячу або підліткову тематику, а також книжки мають бути державною мовою. Після завершення акції, всі зібрані книги, які відповідають вимогам, будуть передані дітям», - розповідає Соломія Басараб, керівник МГО «Ідеї молоді».

Контактна особа: Соломія Басараб - керівник МГО «Ідеі молоді», тел. 0966590140.

Опублікувала Наталія Середюк

 

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!