Львів’ян просять допомогти 10-річному Олегу подолати хворобу

2213 0
Терміново потрібні кошти на операцію для десятирічного Олега Казмірука.
фото: krylanadiyi.org.uа

фото: krylanadiyi.org.uа

Олег Казмірук із Червонограда, саме там батьки і звернулись за допомогою в лікарню. У лікарні запідозрили гепатит А, та аналізи його не підтвердили, після чого хлопця скерували у Львів, в інфекційну лікарню, а звідти – в гематологію ЗУСДМЦ.

У гематології центру хлопчику діагностували МДС (мієлодиспластичний синдром). Олег пройшов гормонотерапію, яка не допомогла, а згодом і терапію тимоглобуліном. Однак, лікування не допомогло й Олег потребує трансплантації від донора й оперування закордоном.

Про необхідність термінової операції на своїй сторінці у Facebook повідомила керівниця благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська: «Олег – один із тих "зачарованих хлопчиків", на яких дуже важко збираються кошти. Ми кілька місяців пишемо про Олега в соцмережах знімали передачі на ТV, ставили кешбокси і вішали оголошення, але гроші не збираються. І мені складно зрозуміти чому. Може, тому, що він виглядає старшим, ніж він є насправді, а підліткам в нашій країні допомагають рідко. Може, тому, що він не лисий, як завжди онкодіти, і тому його фото не чіпають, а може через надмірно дорослого погляду. Але йому майже не допомагають, а час іде. Залишилося зовсім нічого – півтора, максимум два місяці, і ми катастрофічно не справляємося».

Читайте також: Лікар про public health у Львові, епідемії та дитячі хвороби, яких не помічають батьки

 

За словами керівниці Фонду, вдалося зібрати лише 10% від необхідних 120-ти тисяч євро. «Я не знаю, як ще написати про нього, так щоб зачепило, щоб люди відгукнулися і щоб ми встигли. Це неправильно, що дитина помре тільки тому, що він не виглядає супер-жалісливо на фото або тому, що я не знайшла привильних слів, щоб розповісти про нього», – додає Наталія Ліпська.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 5168 7426 0673 8874 (Наталя Казмірук),
ПриватБанк: 5169 3305 1136 7333 (Ліпська Н.С. БФ «Крила надії» – карта фонду, лише для клієнтів ПриватБанку).

http://krylanadiyi.org.ua/info/rekvizyty – реквізити фонду,
призначення платежу – «добровільна пожертва для Казмирука Олега».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар